Dizi Karakterleri

Sadakatsiz Mert Kim? Bahar İle Boşanacak Mı?

Sadakatsiz Mert kimdir, Sadakatsiz Mert gerçek ismi ne, Sadakatsiz Mert eşi kim, Sadakatsiz Mert Asya ile bağlantısı ne, Sadakatsiz Mert Tuğçe ile sevgili mi oldu sorularının yanıtları yazımızda sizlerle!

Sadakatsiz Mert Karakteri Kimdir? Sadakatsiz Mert Asya İlişkisi

Kanal D ekranlarında her Çarşamba ekranlara gelen Sadakatsiz dizisinde Mert, Volkan’ın arkadaşıdır. Volkan’ın hem işindeki konumunu hem de eşi Asya’yı hak etmediğini düşünüp onu kıskanmaktadır.sadakatsiz mert resmi (1)

Volkan’ın eşini aldatmasının ardından Asya’nın yanında görünen Mert sonunda istediğine kavuşmuştur. Asya ile birlikte olduğunu öğrenen Bahar ayrılmaya karar verse de Mert değişti izlenimi yaratıp Bahar’a geri dönmüştür. Ancak Mert’in aldatma faslı bir türlü bitmez.

Sadakatsiz Tuğçe Mert İlişkisi

Mert, Bahar ile mutlu gibi görünse de restorantta gördüğü Tuğçe’den etkilenir. Tuğçe’nin etrafında dönen Mert sonunda ismini öğrenir. sadakatsiz mert resmiMert daha sonra Tuğçe’yi kumarhanede görür. Tuğçe ile birlikte olan Mert yine eşi Bahar’ı aldatır.

Sadakatsiz Mert Eşi

Mert’in eşi Bahar’dır. Dışarıdan bakıldığında mutlu bir evlilikleri var gibi görünse de Mert’in gözü hep dışarıdadır. Bu nedenle de defalarca Bahar ile ayrılma aşamasına gelirler. Tek isteği bir evladı olsun olan Bahar defalarca affetse de Mert huyundan vazgeçmez.

Sadakatsiz Mert Gerçek Adı Rol Aldığı Diziler

Eren Vurdem Sadakatsiz dizisinde Mert karakterine hayat vermektedir. 7 Ekim 1988 tarihinde Konya’da dünyaya gelmiştir.

Haliç Üniversitesi Tiyatro Bölümü mezunu olan oyuncu, “Hesaplaşma” dizisiyle ilk kez ekranlara gelmiştir. “Arka Sokaklar”, “Jin”, “Kutu Cüceler”, “Son Mektup”, “İnadına Aşk” oyuncunun rol aldığı yapımlardan bazılarıdır.eren vurdem resmi

“Söz” dizisinde Ateş rolüyle dikkat çeken son olarak “Kuruluş Osman” dizisinde Konuralp karakterine hayat veren oyuncu Sadakatsiz dizisinde Mert karakterine hayat vermektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu