Dizi Karakterleri

Sadakatsiz Nazan Kimdir? Name Önal Kimdir? Bilgileri

Sadakatsiz dizisinde Faruk’un karısı Nazan karakteri dikkat çekti. Bakın Sadakatsiz Nazan rolüyle izlediğimiz oyuncu kimmiş!

Sadakatsiz Faruk’un Eşi Nazan Kim?

MedYapım imzalı Çarşamba akşamlarının sevilen dizisi Sadakatsiz dizisinde Nazan, Asya’nın eski hastası Faruk’un eşidir. Faruk, Asya’nın takıntılı hastasıdır. Hatta bir dönem Asya’ya saldırmıştır. Faruk uzun süre uzak durduğu Asya’nın bir gün kapısını çalar ve eşi Nazan ile gelir.

Nazan ile evlendiğini söyler. Asya ne Faruk’a ne de eşi Nazan’a güvenemez. Getirdiği ikramları bile çöpe atar. Nazan da Faruk gibi takıntılı biridir.sadakatsiz nazan kimdir resmi

“Asya’nın mutluluk meleği” olduğunu düşünen Faruk’a en büyük desteği de yine eşi Nazan verir. Derin Asya’yı üzüyor diyerek Derin’i kaçırıp Nazan’ın tatillerde kullandığı kulübeye götürürler. Faruk Asya’yı da kaçırıp bu kulübeye getirir.

Sadakatsiz Nazan Gerçek Adı Dizileri

Name Önal Sadakatsiz dizisinde Faruk’un eşi Nazan rolüne hayat vermektedir. Başarılı oyuncu 2015 yılında “Çılgın Dünya” adlı tiyatro oyununda rol almıştır. Son olarak “Komşunun Bonusu” adlı Bonuscard reklam filminde rol almıştır.name onal resmi

“Bizi Hatırla”, “7. Koğuştaki Mucize”, “Dudullu Postası” yapımlarında rol alan oyuncu “Molped”, “Balparmak”, “Dominos” reklam filmlerinde rol almıştır.

Name Önal Dizileri ve Filmleri

  • Dudullu Postası
  • 7. Koğuştaki Mucize
  • Bizi Hatırla
  • Sadakatsiz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu