Nerede Çekiliyor

Sadakatsiz Nerede Çekiliyor? Hastane Derin Volkan’ın Evi Nerede?

Sadakatsiz Dizisi Nerede Çekiliyor?

Sadakatsiz dizisi çekim alanları seyircinin dikkatini çeken konuların başında yer almakta. Bu yazımızda Sadakatsiz nerede çekiliyor, Sadakatsiz Volkan ve Derin’in evi nerede, Sadakatsiz Ali’nin okulu nerede sorularının yanıtları ve daha fazlası yazımızda sizlerle!

MedYapım imzalı Cansu Dere ve Caner Cindoruk’un başrolünde yer aldığı Sadakatsiz dizisinde hem evler hem okul hem hastane dikkat çekiyor. İşte Sadakatsiz çekim alanları!

Sadakatsiz Hastane Nerede?

sadakatsiz nerede cekiliyor resmiSadakatsiz dizisinde Asya’nın çalıştığı Asrın Hastanesi olarak izlediğimiz hastane Gaziosmanpaşa’da Avrasya Hastenesidir.

Sadakatsiz Ali’nin Okulu Nerede?

sadakatsiz nerede cekiliyor resmi 3Sadakatsiz dizisinde Ali ve Demir’in gittiği okul Doğa Koleji. Doğa Koleji’nin Beykoz Kampüsünde çekimler gerçekleştiriliyor.

Sadakatsiz Volkan ve Derin’in Evi nerede?

Derin ve Volkan’ın mimarisiyle dikkat çeken evi İstanbul Bakırköy’de. Bakırköy ilçesi Şenlikköy mahallesinde yer alıyor.

Sadakatsiz Kermes Yapılan Yer

Sadakatsiz dizisinde derneğin düzenlediği kermesi bir otelde gerçekleştirildi. Limak Eurasia Luxury Otel Sadakatsiz dizisinde kermes sahnesinin çekildiği mekandır.

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu