Dizi Oyuncu Kadrosu

Sadakatsiz Oyuncuları Kadrosu Karakterleri (Kanal D)

Sadakatsiz Oyuncuları Gerçek Adları Karakterleri

Sadakatsiz Oyuncuları Kadrosu Karakterleri (Kanal D) İşte merak edilen Sadakatsiz Oyuncuları!

Med Yapım imzalı Neslihan Yeşilyurt’un yönetmen koltuğunda oturduğu “Doctor Foster” dizisinde uyarlanmış olan Kanal D ekranlarında her Çarşamba ekranlara gelen Sadakatsiz dizisinin oyuncuları bakın kimler ve hangi karaktere hayat veriyorlar!

Sadakatsiz Dizisi Konusu

İşinde başarılı bir doktor olan Asya, Volkan ile mutlu bir evliliğe sahiptir. Ancak Volkan onu aldatır. Bunu fark eden Asya hem Volkan’a hem de sevgilisi Derin’e beklenmedik oyunlar oynar. Volkan ve Asya’nın evlilikleri biter ama rekabetleri bir türlü bitmek bilmez.

Sadakatsiz Oyuncuları Tam Liste

 • Cansu Dere
 • Caner Cindoruk
 • Melis Sezen
 • Berkay Ateş
 • Özge Özder
 • Yeliz Kuvancı
 • Gözde Seda Altuner
 • Alp Akar
 • Nazlı Bulum
 • Taro Emir
 • Ali İl
 • Zerrin Nişancı
 • Meltem Baytok
 • Şafak Başkaya
 • Aslı Orcan
 • Burak Sergen
 • Yaren Vera Salma
 • Doğan Can Sarıkaya
 • Dora Dalgıç
 • Mutlunur Lafçı
 • Deniz Karaoğlu
 • Gizem Ünsal
 • Ceren Çiçek

Sadakatsiz Oyuncuları Gerçek Adları Karakterleri

Cansu Dere (Sadakatsiz Asya)

sadakatsiz asya resmi

Volkan ile evlidir. Ali’nin annesidir. İşinde başarılı bir doktor olan Asya, Volkan’ın  ihanetine uğrar ve boşanır. Etrafındaki herkese güvenini kaybeden Asya için hayatında yeni bir sayfa açılır.

Caner Cindoruk (Sadakatsiz Volkan)sadakatsiz volkan resmi

Asya ile evlidir ancak onu Derin ile aldatır. Ali’nin babası olan Volkan, Asya ile boşandıktan sonra derin ile yeni bir sayfa açsa da geçmişin intikamını almak için Asya ile karşı karşıyadır.

Melis Sezen (Sadakatsiz Derin)sadakatsiz derin resmi

Gönül ve Haluk’un Moda Tasarım mezunu kızıdır. Akıllı bir kızdır ama Asya’nın daha akıllı olmasıyla yenilen taraf hep Derin olur. Volkan’a aşık olan Derin sonunda onunla evlenir. Zeynep adında da bir kızları olur. Tekirdağ’a daha da güçlenip geri dönen çifti yeni savaşlar beklemektedir.

 

Özge Özder (Sadakatsiz Derya)sadakatsiz derya resmi

Asya’nın iş arkadaşıdır. Asya’nın başarısını kıskanan Derya, kadın doğum uzmanıdır. Asya’nın yardımcısı olmak hoşuna gitmez. Volkan ile Derin’in sevgili olduklarını bilmesine rağmen uzun süre Asya’ya bunu söylemez bu nedenle Asya’nın güvenini kaybeder.

Kenan Ece (Sadakatsiz Turgay)sadakatsiz turgay resmi

Asya’nın çalıştığı hastanedeki psikiyatristtir. Asya ile zaman içinde sevgili olan Turgay Ali ile çok iyi anlaşırken Volkan için bir rakiptir.

Ali İl (Sadakatsiz Melih)

sadakatsiz melih komiser resmi

Gönül’ün kardeşidir. Komiser olan Melih ile Bahar arasında bir yakınlaşma olacak mı diye düşünen kesim bakalım umduğunu bulacak mı izleyip göreceğiz.

Yeliz Kuvancı (Sadakatsiz Bahar)sadakatsiz bahar resmi

Asya’nın komşusu ve arkadaşıdır. Mert ile evli olan Bahar’ın en büyük isteği bir evladının olmasıdır. Kedileri çok sever. Asya’nın evladının olması, eşiyle mutlu olması onu kıskandırsa da Volkan’ın eşini aldatmasıyla olayların rengi değişir.

Gözde Seda Altuner (Sadakatsiz Gönül)sadakatsiz gonul resmi

Haluk’un eşidir. Demir ve Derin’in annesidir. Sosyetede sevilip sayılan biri olmak için yapmayacağı yoktur. Hırslı bir kadın olan Gönül için Derin ve Demir’den önemli hiçbir şey yoktur.

Olcay Yusufoğlu (Sadakatsiz Serap)sadakatsiz serap resmi

Volkan’ın asistanıdır. İşinde başarılı bir anne olan Serap, Tarık ile boşanmıştır. Hayatında yeni birinin olması kızı Selen’i rahatsız etmektedir.

Alp Akar (Sadakatsiz Ali)sadakatsiz ali resmi

Ali, Volkan ve Asya’nın oğludur. Babasını da annesini de çok seven Ali’nin en büyük korkusu olan anne ve babasının boşanması gerçek olur. Bu durum Ali’yi çok üzerken Asya ve Volkan için de durum hiç de kolay olmayacaktır.

Nazlı Bulum (Sadakatsiz Nil)sadakatsiz nil resmi

Selçuk ile sevgilidir. Şiddet mağduru biri olmasına rağmen Selçuk’tan vazgeçemez. Selçuk’u kötü biri olduğunu bilmesine rağmen ona güvenmeye değiştiğine inanmaya çalışır.

Tarık Emir Tekin / Taro Emir (Sadakatsiz Selçuk)sadakatsiz selcuk resmi

Nil’in sevgilisidir. Nil’i sevse de para almak için şiddet uygulamaya kadar gider. Bu nedenle de Nil ile araları iyice açılır. Volkan’dan para koparmak için verdiği emirleri yerine getirir ama bu neredeyse canından olmasına neden olacaktır.

Burak Sergen (Sadakatsiz Haluk)sadakatsiz haluk resmi

Gönül ile evlidir. Derin’in babası olan Haluk Bey, eski belediye başkanıdır. Varlıklı bir aileden gelen Haluk’un Demir adında da bir oğlu vardır.

Mutlunur Lafçı (Sadakatsiz Suna)sadakatsiz suna resmi

Geçmişte Ali’nin bakıcılığını yapmış olan Suna, Volkan’ın ikinci çocuğu olan Zeynep’in bakıcısı olmuştur. Asya’yı gördüğünde geçmişi düşünüp hüzünlenir.

Dora Dalgıç (Sadakatsiz Selen)sadakatsiz seren resmi

Serap’ın kızıdır. Annesi Serap ile babası Tarık’ın boşanması sonrası zor anlar yaşamıştır. Ali ile dertleşen Selen, Ali’nin de başına aynı durum gelince destek olmaya çalışmıştır.

Oktay Oy (Sadakatsiz Hakan)sadakatsiz hakan resmi

Zerrin Nişancı (Sadakatsiz Nevin)sadakatsiz nevin resmi

Dernek başkanıdır. Asya’nın çalıştığı hastanenin de sahibi olan Nevin Hanım hem şıklığı hem de hanımefendiliğiyle herkesin beğendiği biridir.

Meltem Baytok (Sadakatsiz Cavidan)sadakatsiz cavidan resmi

Tekirdağ sosyetesinin meşhur isimlerinden biridir. Gönül’e laf sokmalarıyla meşhur olan Cavidan, Gönül’ün geçmişi ile ilgili hatırlatmalarından dolayı susmak zorunda kalır.

Mahmut Gökgöz (Sadakatsiz Altan)sadakatsiz altan resmi

Gamze Büyükbaşoğlu (Sadakatsiz Pelin)sadakatsiz pelin resmi

Selçuk Borak (Sadakatsiz Nevin’in Kocası)

selcuk borak resmi

Oyuncular ve canlandırdıkları karakterlerle ile ilgili detaylı bilgiler sitemizde sizleri bekliyor. Tek yapmanız gereken karakterlere tıklamanız!

Sadakatsiz Konuk Oyuncular Gerçek İsimleri

Konuk oyuncuları ile de gündem olan Sadakatsiz dizisinde bakın hangi oyuncular konuk oyuncu olarak yer almış!

Melisa Döngel (Sadakatsiz Selçuk’un Annesi)sadakatsiz selcukun annesi kimdir resmi

Selçuk’u birine emanet edip yıllarca aramamıştır. Selçuk anne sevgisinden mahrum büyümüş bu nedenle de şiddete yatkın bir birey olarak yetişmiştir.

Çiğdem Çintuğlu (Sadakatsiz Tuğçe)cigdem cintuglu resmi

Tuğçe, Volkan’ın tuzağının bir parçasıdır. Mert’in gerçek yüzünü Bahar’a göstermek için Tuğçe Mert’e yakınlaşıp bunu Bahar’a iletir. Bahar bu durum sonrasında ikinci defa yaralanır.

Aydan Taş (Sadakatsiz Didem)

aydan tas resmiDerin’in Volkan ile evliliğini kurtarmak için yardım aldığı kişidir. Derin’in kaybolması sonrasında ifadesine başvurulur.

Umut Özkan (Sadakatsiz Tarık)sadakatsiz tarık resmi

Serap’in ilk eşidir. Serap şiddet nedeniyle eşinden boşansa da kızı olduğu için bazen karşılaşmaktadır.

Onur Berk Arslanoğlu (Sadakatsiz Faruk)

onur berk arslanoglu resmiFaruk, Asya’nın hastasıdır. Zor durumda olan Faruk’a yardım eden Asya’ya iyiliğine karşılık koruyucu meleklik yapmayı kendine görev edinmiştir. Bu nedenle Asya’yı üzdüğünü düşündüğü kim varsa zarar vermek için plan yapar. Eşi Nazan da bu konuda ona destek olurç

Name Önal (Sadakatsiz Nazan)

name onal resmiFaruk’un eşidir. Eşi Faruk ne derse onu yapar ve Asya’nın zor anlar yaşamasına neden olur. Sadakatsiz oyuncuları arasında yer almaktadır.

Sadakatsiz Ayrılan Oyuncular Gerçek İsimleri

Eren Vurdem (Sadakatsiz Mert)sadakatsiz mert resmi

Mert, Volkan’ın arkadaşıdır. Bahar ile evli olan Mert, eşini defalarca aldatmıştır. Asya ile eşini aldatınca ipler kopsa da Bahar’ın gönlünü sonunda almıştır. Ancak huylu huyundan vazgeçmez ve eşini aldatmaya devam eder.


Cemal Hünal (Sadakatsiz Sinan)

cemal hunal resmiAsya’nın üniversiteden arkadaşıdır. Asya’ya aşık olan Sinan, Volkan ile de bu nedenle çatışma içindedir.

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu