Dizi Karakterleri

Sadakatsiz Selçuk Kim? Nil’in Sevgilisi Selçuk Öldü Mü?

Sadakatsiz Selçuk kim, Sadakatsiz Selçuk gerçek adı ne, Sadakatsiz Selçuk öldü mü sorularının yanıtları yazımızda sizleri bekliyor!

Sadakatsiz Selçuk Karakteri Kim? Sadakatsiz Selçuk Nil

Kanal D ekranlarının sevilen dizisi Sadakatsiz dizisinde yer alan karakterlerden biri de Selçuk karakteri. Selçuk, Nil’in sevgilisidir.sadakatsiz selcuk resmi (1)

Kumar ve alkol konusunda sıkıntılı biri olan Selçuk, para için Nil’e bile zarar verir. Sevgisiz bir ortamda büyüdüğü için Nil’i sevmesine rağmen ona zarar da verir. Nil gördüğü şiddete dayanamaz ve Asya sayesinde bir süre ondan kurtulur.

Sadakatsiz Selçuk Öldü Mü?

Selçuk yeniden Nil ile sevgili olmayı başarır. Aslında bu yine Nil ve Asya’nın planının bir parçasıdır. Asya Selçuk’un Volkan’ın emirlerine itaat ettiğini düşünmektedir ve Volkan’ın gerçek yüzünü ortaya çıkarmayı amaçlar. Asya amacına ulaşır ama Selçuk boş bir binadan düşer. Herkes onun ölüp ölmediği merak eder ancak Selçuk hayatta kalmayı başarır.

Sadakatsiz Selçuk Gerçek İsmi Dizileri

Tarık Emir Tekin Sadakatsiz dizisinde Selçuk karakterine hayat vermektedir. Sadakatsiz Selçuk annesi ise “Yasak Elma” dizisinde Ender rolüyle izlediğimiz Şevval Sam’dır. Annesi gibi yetenekli bir oyuncu olan oyuncu Taro Emir olarak da bilinmektedir.tarik emir tekin resmi

1997 yılında İstanbul’da dünyaya gelen oyuncu, Oxford Üniversitesi mezunudur. Blu Tv ekranlarında yayınlanmış olan “Çıplak” dizisiyle dizi sektörüne adım atan oyuncu “Rise Of Empires: Ottoman” adlı dizide de rol almıştır.

Tarık Emir Tekin Dizileri ve Filmleri

  • Çıplak – 2020
  • Rise of Empires: Ottoman – 2020
  • Sadakatsiz (Selçuk) – 2020 / 2021

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu