Dizi Karakterleri

Sadakatsiz Selçuk’un Annesi Bakın Kim Çıktı!

Sadakatsiz dizisine yeni bir karakter dahil oldu. Sadakatsiz Selçuk’un annesi rolüyle ekranlara gelen kızıl saçlı oyuncu bakın kimmiş!

Sadakatsiz Selçuk’un Annesi Hikayesi 

Çarşamba günü aldığı reytingler dikkat çeken Sadakatsiz dizisinde Selçuk’un flashback sahneleri 15. bölüme damga vurdu.

Selçuk’un ölümden döndüğünü haberlerde gören Selçuk’un annesi gözyaşlarına boğulur. Soluğu hastanede alır. Selçuk karşısında yıllardır görmediği annesini görünce büyük tepki gösterip onu kovar.

Selçuk, çok küçük yaşta annesi tarafından bir eve bırakılmıştır. Söz vermesine rağmen bir daha gelip de Selçuk’u görmemiştir. Anne sevgisinden mahrum büyümüş olan Selçuk, Nil’i ilk gördüğü anda aşık olmuştur.sadakatsiz selcukun annesi resmi 2

Aradığı sevgiyi Nil’de bulan Selçuk ona iyice bağlanmıştır. Tıpkı annesi gibi Nil’in hayatından çekip gideceğini anlayan Selçuk, çok büyük bir duygu patlaması yaşamıştır.

Önce kendisini şiddet olarak gösterse de Selçuk aslında sevgisiz büyümüş bir çocuğun büyümüş halidir. Yıllardır aradığı sevgiyi bulduğu kişinin de sırtını çevirmesi büyük bir yıkıma neden olmuştur.

Sadakatsiz Selçuk’un Annesi Gerçek Adı Dizileri

Nilgün Türksever Sadakatsiz dizisinde Selçuk’un annesine hayat vermektedir. Başarılı oyuncu son olarak “Yasak Elma” dizisinde rol almıştır.

Melisa Döngel Sadakatsiz dizisinde Selçuk’un annesinin gençliğine hayat vermektedir.25 Ekim 1999 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelmiştir.melisa dongel resmi

Osman Yağmurdereli Sanat Akademisi’nde oyunculuk eğitimi almış olan oyuncu, 2014 yılında “Elif” dizisiyle ilk kez kamera karşısına geçmiştir.

“Hangimiz Sevmedik”, “Arka Sokaklar”, “Bizim Hikaye” adlı dizilerde rol alan oyuncu “Sen Çal Kapımı” dizisinde Ceren rolüne hayat vermektedir. Sadakatsiz dizisinde Selçuk’un annesine hayat vermiştir.

Melisa Döngel Dizileri ve Filmleri

  • Elif (Süreyya) – 2014
  • Arka Sokaklar (Nil) – 2016
  • Hangimiz Sevmedik (Sevtap) – 2016
  • Bizim Hikaye (Deniz) – 2018
  • Aşk Ağlatır (Cemre) – 2019
  • Sen Çal Kapımı (Ceren) – 2020 / 2021
  • Sadakatsiz (Selçuk’un Annesi) – 2021

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu