Dizi Karakterleri

Sadakatsiz Turgay Kim? Asya İle Evlenecek Mi?

Sadakatsiz Turgay kim, Sadakatsiz Turgay gerçek ismi nedir, hangi dizide oynadı, Sadakatsiz Turgay Asya ile evlenecek mi sorularının yanıtları yazımızda sizlerle!

Sadakatsiz Turgay Kim?

Çarşamba günlerinin sevilen dizisi Sadakatsiz dizisinde Turgay, Asya’nın çalıştığı hastanede çalışmaktadır. Psikiyatri uzmanı olan Turgay, Asya’ya bir hastası saldırırken onu kurtarır. Asya’nın yaşadığı sıkıntılara şahit olan Turgay, Asya’nın dik duruşundan etkilenmiştir. Asya ile arkadaşlıktan aşka dönüşen ilişkileri olsa da bu durum henüz bir resmiyete dökülmemiştir.sadakatsiz turgay resmi

Ali ile de iyi vakit geçiren Turgay, Volkan’ın gelmesiyle zor anlar yaşamıştır. Volkan’ın Tekirdağ’a dönmesiyle Asya’nın her zor anında yanında olan Turgay, Volkan’ın da öfke oklarının hedefi olmuştur. Volkan, Turgay’ı alt etme mücadelesi verirken Asya da Turgay ile giderek daha da yakınlaşır. İlerleyen zamanlarda Asya ile evlenmesi beklenen Turgay bakalım gerçekten Asya ile evlenecek mi izleyip göreceğiz.

Sadakatsiz Turgay Gerçek İsmi Dizileri

Kenan Ece Sadakatsiz Turgay rolüne hayat vermektedir. Asıl adı Kenan Cahit Ece olan oyuncu 24 Aralık 1980 tarihinde dünyaya gelmiştir. Dubai doğumlu olan oyuncu, Canan Ergüder ile evlidir. Bir de evlatları vardır. kenan ece resmi (1)Davidson College Tiyatro ve Ekonomi Bölümü mezunudur. Bir süre Dublin’de yaşamış olan Kenan Ece, Irish Film Academy’de oyunculuk eğitimi almıştır. İrlanda Devlet Tiyatrosu’nda çalışmış olan oyuncu, Türkiye’ye döndüğünde ilk olarak “Yüreğine Sor” filmi ile seyirciyle buluşmuştur.

“Avlu” dizisinde Murat adlı bir gardiyana hayat veren oyuncu, “Ver Kaç”, “Cingöz Recai: Bir Efsanenin Dönüşü”, “Güllerin Savaşı”, “Ertuğrul 1890”, “Gulyabani”, “Son”, “Sağ Salim”, “Krem” oyuncunun rol aldığı yapımlardan bazılarıdır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu