Nerede Çekiliyor

Sefirin Kızı Nerede Çekiliyor? Sancar Efe Konağı

Sefirin Kızı Nerede Çekiliyor? Star Tv dizisi Sefirin Kızı nerede çekiliyor merak edenlerin kesinlikle kaçırmaması gereken bir haber sizlerle!

Neslihan Atagül Doğulu ve Engin Akyürek’in başrolü paylaştığı Sefirin Kızı dizisinde sıkça ismini duyduğumuz Sancar Efe Konağı nerede merak edildi. İşte net yanıtı!

Sefirin Kızı Nerede Çekiliyor (Sefirin Kızı Sancar Efe Konağı Neresi?)

Engin Akyürek’in Sancar Efeoğlu rolüyle milyonların beğenisi aldığı ismini taşıyan Sancar Efe Konağı, Bodrum’da bulunan Denizsen Çiftliği’dir.

sefirin kizi nerede cekiliyor resmi

Muğla, Milas, Meşelik Köyü’nde bulunan Denizsen Çiftliği’nde birbirinden farklı hayvanlar var. Dizide adı geçen “Gece” isimli at da çiftlikte bulunan atlardan bir tanesi. Kısaca çiftlik içerisindekiler dizide de yerini almış durumda.

Çekimler esnasında kullanılan çiftlik Star Tv’de Sefirin Kızı dizisi hayranları tarafından çok beğenildi. Adeta saklı bir cennet havası veren çiftliğin konumu ise herkesten tam not aldı.

Dizinin çekimleri esnasında alınan fotoğraflarda set çalışanlarının azimle çalışmaları da gözlerden kaçmadı. Yeni sezonda yine adından söz ettirecek sahneleriyle Sefirin Kızı nerede çekiliyor diye sordurtacak sahneler yakında sizlerle.

Sefirin Kızı yeni sezonda Star Tv ekranlarında sizlerle olacak. Sakın kaçırmayın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu