Dizi Karakterleri

Seni Çok Bekledim Davut Kimdir? Mihre’nin Babası

Cuma günü ekranlara gelen Star Tv dizisi Seni Çok Bekledim dizisinde Davut ölecek mi fragman sonrasında çokça soruldu. İşte Seni Çok Bekledim Davut kimdir, Seni Çok Bekledim Davut ölecek mi sorusunun yanıtı!

Seni Çok Bekledim Davut Ölecek Mi?

Özcan Deniz ve İrem Helvacıoğlu’nun Kadir & Ayliz çiftine hayat verdiği Seni Çok Bekledim dizisinde Davut, Kadir’in dedesidir. Davut, kızının Rıza ile evlenmesine karşı çıksa da Mihre babasına karşı gelip Rıza ile evlenmiştir.seni cok bekledim davut resmi

Geçmişte saklanan sırların ortaya çıkması sonrasında Davut fenalaşmıştır. Mihre’nin babası Davut’un bu duruma gelmesinin en büyük nedeni Cemal’dir. Cemal, Mihre’yle ilgili yalan yanlış sözleriyle Davut’un fenalaşmasına neden olur.

Seni Çok Bekledim Davut Gerçek Adı Dizileri

Mehmet Ulay Seni Çok Bekledim dizisinde Mihre’nin babası Davut karakteriyle ekranlara gelmektedir. Son olarak “Hükümsüz” dizisinde rol alan oyuncu “Hekimoğlu” dizisinde konuk oyuncu olarak yer almıştır.mehmet ulay resmi

1047 yılında Alanya’da dünyaya gelen usta oyuncu, uzun süre Devlet Tiyatroları’nda tiyatro oyunlarıyla seyirciyle buluşmuştur.

Almanya ve Amerika’ya araştırma yapmak için giden oyuncu kariyerine pek çok dizi ve filmi sığdırmıştır. Ali Sabuncugil Menajerlik oyuncusu olan oyuncu, Seni Çok Bekledim dizisinde Davut karakterine hayat vermektedir.

Mehmet Ulay’ın rol aldığı bazı yapımlar şunlardır:  “Süper Baba”, “Ruhsar”, “Üvey Baba”, “Yarım Elma”, “Oğlum İçin”, “Emret Komutanım”, “Arka Sıradakiler”, “Ezel”, “Yol Ayrımı”, “Galip Derviş”, “Muhteşem Yüzyıl”, “Baba Candır”.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu