Dizi Karakterleri

Seni Çok Bekledim Nezahat Kimdir? Damla Makar Kimdir?

Seni Çok Bekledim Nezahat rolü dizinin dikkat çeken rollerinden bir tanesi oldu. İsmet’in kızı Nezahat rolüyle izlediğimiz Damla Makar kimdir, kaç yaşında, daha önce hangi dizide rol aldı sorularının yanıtları yazımızda sizleri bekliyor!

Seni Çok Bekledim Nezahat Karakteri Kim?

Cuma günü Star Tv ekranlarında yayınlanan İrem Helvacıoğlu ve Özcan Deniz’in başrolü paylaştığı Seni Çok Bekledim dizisinde Nezahat, İsmet ve Songül’ün kızıdır.seni cok bekledim nezahat resmi

Popüler olmayı çok seven bir genç kız olan Nezahat, bir an önce Erzincan’dan kurtulup büyük şehre yerleşmeyi hayal etmektedir. Kibirli bir mizaca sahip olan Nezahat, İstanbul’a geldiğinde umduğunu bulabilecek mi bunu hep birlikte izleyip göreceğiz.

Seni Çok Bekledim Nezahat Gerçek Adı Dizileri Yaşı

Damla Makar Seni Çok Bekledim dizisinde Nezahat rolüne hayat vermektedir. Oyunculuğu ile dikkat çeken genç oyuncu Damla Makar hakkında detaylarla devam edelim.

Damla Makar Kimdir? Kaç Yaşında? Hangi Dizide Rol Aldı?

Bilkent Üniversitesi Müzik ve Sahne Sanatları Fakültesi Tiyatro Bölümü mezunu olan oyuncu 1996 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir.damla makar resmi

Polonya’nın başkenti olan Varşova’da Aleksander Zelwerowicz Uluslararası Sanat Akademisi’nde oyunculuk eğitimi almış olan güzel oyuncu, yurtdışında da pek çok tiyatro oyununda yer almıştır. İlk rol aldığı dizi “Seni Çok Bekledim” dizisidir. Bu dizide Nezahat karakterine hayat vermektedir.

Damla Makar Dizileri ve Filmleri

  • Seni Çok Bekledim (Nezahat) – 2021

Damla Makar Kaç Yaşında?

25 yaşındadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu