Dizi Oyuncu Kadrosu

Seni Çok Bekledim Oyuncuları Karakterleri Konusu (Star Tv)

Seni Çok Bekledim oyuncuları kimler? Seni Çok Bekledim dizisi konusu ne? Seni Çok Bekledim son bölüm fragmanı yazımızda sizleri bekliyor!

Seni Çok Bekledim Konusu

DNZ Fimin yapımcılığını üstlendiği Şahin Altuğ’un yönetmen koltuğunda oturduğu senaryosunu dizide başrolde oynayan Özcan Deniz’in kaleme aldığı dram türündeki Seni Çok Bekledim dizisinde Ayliz ve Kadir’in hikayelerine tanıklık edeceğiz. seni cok bekledim oyunculari resmi 1

Ayliz yetim ve ayakları üzerinde durmayı başaran genç ve güzel fotoğrafçı bir kızdır. Kadir ise ailesinden uzakta kendini yetiştirmiş başarılı bir iş adamıdır. Teasdüflerin buluşturduğu çiftin hikayesi ülkemizden çok uzakta Katar’da başlayacak bir hikaye.

Seni Çok Bekledim Oyuncuları Karakterleri

Star Tv ekranlarının 2021 dizilerinden biri olan Seni Çok Bekledim dizisinde yer alan birbirinden başarılı oyuncular işte sizlerle!

Özcan Deniz (Seni Çok Bekledim Kadir)

ozcan deniz resmi


İrem Helvacıoğlu (Seni Çok Bekledim Ayliz)

irem helvacioglu resmi


Mustafa Uğurlu (Seni Çok Bekledim Cemal)

mustafa ugurlu resmi

Mihre ile evlenmiştir. Ancak onların evliliğine Kadir hiç sıcak bakmaz. Bu nedenle annesiyle karşı karşıya gelir.


Yıldız Kültür (Seni Çok Bekledim Hidayet)

yildiz kultur resmi


Caner Şahin (Seni Çok Bekledim Selahattin)

caner sahin resmi


İlhan Şen (Seni Çok Bekledim Erol)

ilhan sen resmi


Lila Gürmen (Seni Çok Bekledim Mihre

lila gurmen resmi

Erol ve Kadir’in annesidir. Fedakar bir anne olan Mihre hayatını evlatlarına adamış bir annedir. Depremde göçük altında kalmış ama kurtarılmıştır.


Ali İpin (Seni Çok Bekledim Rıza)

ali ipin resmi


Durul Bazan (Seni Çok Bekledim İsmet)

durul bazan resmi


Türkü Turan (Seni Çok Bekledim Zahide)

turku turan resmi


Hakan Ummak (Seni Çok Bekledim Zaza)

hakan ummak resmi


Sibel Şişman (Seni Çok Bekledim Şebnem)

sibel sisman resmi

Ayliz’in arkadaşıdır. Müzik konusunda çok yetenekli olan Şebnem, Ayliz’in en yakın arkadaşı ve sırdaşıdır. Zaza ile yaşadıkları aşk ile adından söz ettirmektedir. seni cok bekledim sebo kimdir resmi

1991 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. İstanbul Üniversitesi Tiyatro Bölümü mezunudur. Son olarak “Erkenci Kuş” dizisinde Güliz rolüne hayat vermiştir.


Gürkan Güzeyhuz (Seni Çok Bekledim Serkan)

gurkan guzeyhuz resmi

Ayliz’in nişanlısıdır. Özgüven eksikliği olan Serkan, hırslı biridir. En nefret ettiği şey kaybetmektir. seni cok bekledim serkan kimdir resmi

1986 yılında İzmir’de dünyaya gelmiştir. Dokuz Eylül Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi mezunudur. Son olarak “Payitaht Abdülhamid” dizisinde Vladimir karakterine hayat vermiştir.


Şehsuvar Aktaş (Seni Çok Bekledim Osman Efe)

sehsuvar aktas resmi

Kadir’in arkadaşıdır. Uzun yıllardır Kadir’i tanıyan Osman Efe, babacan bir adamdır. Kadir’in en büyük sırdaşıdır.seni cok bekledim osman efe kimdir resmi

1964 yılında dünyaya gelen oyuncu Ankara Üniversitesi Tiyatro Bölümü mezunudur. Bir dönem Anadolu Üniversitesi Tiyatro Bölümü’nde öğretim görevlisi olarak çalışmıştır. Son olarak “Hercai” dizisinde rol almıştır.


Mehmet Ulay (Seni Çok Bekledim Davut)

mehmet ulay resmi

Mihre’nin babasıdır. Mihre ile Rıza’nın evlenmesine karşı olmasına rağmen Mihre onu dinlememiştir. seni cok bekledim davut kimdir resmi

1947 yılında Alanya’da dünyaya gelen usta oyuncu pek çok dizi, film ve tiyatro oyununda rol almıştır. Son olarak “Hükümsüz” dizisinde Burçin Terzioğlu’nun canlandırdığı Esma karakterinin babasına hayat vermiştir.


Selen Domaç (Seni Çok Bekledim Songül)

selen domac resmi

İsmet ile evlidir. İkinci evliliğini İsmet ile yapınca İsmet’in ailesi Songül’ü istememiştir ama İsmet onu da alıp İstanbul’a gelir. Nezahat’in annesi olan Songül hırslı ve kurnaz bir kadındır.

1981 yılında dünyaya gelen oyuncu, Mimar Sinan Üniversitesi Tiyatro Bölümü mezunudur. Son olarak “Aykut Enişte 2” filminde rol almıştır.


Nihan Büyükağaç (Seni Çok Bekledim Sibel)

nihan buyukagac resmi

Ayliz’in annesidir. Geçmişte pasif biri olduğu için kızının kendisi gibi olmasını istememiştir. Geçmişe dair sırları ile adından söz ettiren Sibel güzelliği ile de adından söz ettirmektedir. seni cok bekledim sibel kimdir resmi

1981 yılında dünyaya gelen oyuncu Ankara Üniversitesi Tiyatro Bölümü mezunudur. Son olarak “Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz” dizisinde Bahar rolüne hayat vermiştir.


Damla Makar (Seni Çok Bekledim Nezahat)

damla makar resmi

İsmet ve Songül’ün kızıdır. En büyük hayali İstanbul’a gitmektir. Erzincan’ı sıkıcı bulmaktadır.seni cok bekledim nezahat kimdir resmi

Güzel oyuncu 1996 yılında dünyaya gelmiştir. İlk rol aldığı dizi Seni Çok Bekledim dizisidir.


Ömer Gökay Şanlıer (Seni Çok Bekledim Umut)

omer gokay sanlier resmi

Zahide ve Selahattin’in oğludur. Küçük yaşına rağmen yaşından olgun bir çocuktur. Evin neşesi, babaannesinin bitanesidir Umut.seni cok bekledim umut resmi

6 yaşında olan oyuncunun ilk rol aldığı dizi Seni Çok Bekledim dizisidir.


Kübra Kip

kubra kip kimdir resmi


Seni Çok Bekledim Son Bölüm Fragmanı

Seni Çok Bekledim Hangi Gün?

Dizinin hangi gün yayınlanacağı netlik kazandı. Seni Çok Bekledim dizisi Cuma günü Star Tv ekranlarında yayınlanmaktadır.

Seni Çok Bekledim Ne Zaman Başlıyor?

29 Ocak Cuma günü ilk bölümüyle ekranlara gelmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu