Dizi Karakterleri

Seni Çok Bekledim Umut Kimdir? Selahattin’in Oğlu

Seni Çok Bekledim Umut kimdir, Seni Çok Bekledim Umut gerçek adı ne, kaç yaşında, Seni Çok Bekledim çocuk oyuncusu Umut karakteri nasıl biri sorularının yanıtlarını yazımızda bulabilirsiniz.

Seni Çok Bekledim Umut Karakteri Kim?

DNZ Film ve Skala Yapımın ortak yapımı Özcan Deniz’in uzun süredir beklenen dizisi Star Tv ekranlarında yayın hayatına merhaba dedi.omer gokay sanlier kimdir resmi

Bir deprem sonrasında yolları kesişen Ayliz ve Kadir’in imkansızlıklarla mücadele eden aşklarını konu alan dizide Umut, Selahattin ve Zahide çiftinin evladıdır. seni cok bekledim umut resmiBabaannesinin biricik torunu olan Umut, evin neşesidir. Erzincan’dan İstanbul’a uzanan bu hikayede yüreğimizi ısıtacak bir karakter olan Umut bakın kaç yaşında!

Seni Çok Bekledim Umut Gerçek Adı Yaşı Dizileri

Ömer Gökay Şahlıer Seni Çok Bekledim dizisinde Zahide’nin oğlu Umut rolüne hayat vermektedir.

Ömer Gökay Şanlıer Kimdir?

Ömer Gökay Şanlıer 2015 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. 6 yaşında olan çocuk oyuncu, daha önce “Allianz” reklam filminde rol almıştır. Layla Şirin Oyunculuk Ajansı oyuncusudur. Ömer Gökay Şanlıer hakkında detaylı bilgi için tıklayınız. omer gokay sanlier kim resmi

Hasan ve Burcu Şanlıer çiftinin evladı olan Ömer Gökay Şanlıer’in sosyal medya hesabını anne ve babası yönetmektedir. İlk rol aldığı dizi olan Seni Çok Bekledim dizisiyle dikkat çeken oyuncu, sevimli halleriyle sette de herkesin gözdesi olmuş durumda.

Seni Çok Bekledim Umut Kaç Yaşında?

6 yaşındadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu