Dizi Karakterleri

Sevmek Zamanı Feryat Kimdir? Firuze’nin Abisi

Sevmek Zamanı Feryat bakın kim! Atv’nin bir diğer popüler dizisinde de izlediğimiz oyuncu bakın hangi dizilerde rol aldı!

Sevmek Zamanı Feryat Kim?

Bazıları kahraman doğar, nerede ve nasıl dünyaya geldiklerinden bağımsız… Bazılarının sevmek için nedene ihtiyacı yoktur. Bazıları elini taşın altına koymaktan alamaz kendini. İyilik mazlum için üzülmek değil, mazlum için kendinden vazgeçmektir bir an için… Feryat, bir devlet okulunda edebiyat öğretmenidir. Atv

Sevmek Zamanı Dizisi Feryat Gerçek Adı Dizileri

Toprak Can Adıgüzel Sevmek Zamanı dizisinde Feryat karakterine hayat vermektedir. Son olarak yine Atv dizilerinden olan “Kalp Yarası” dizisinde Yaman Öztürk karakterine hayat vermiş olan oyuncu, 26 Ocak 1992 tarihinde İzmir’de dünyaya gelmiştir.toprak can adiguzel resmi

İstanbul Aydın Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Drama ve Oyunculuk Bölümü mezunudur. “Kadın” dizisiyle dikkat çeken oyuncu, son olarak “Alev Alev” dizisinde rol almıştır.

sevmek zamani feryat resmi“Kalp Yarası” dizisinde Yaman rolüyle adından söz ettiren oyuncu yeni sezonda Sevmek Zamanı dizisinde Feryat karakterine hayat vermektedir.

Sevmek Zamanı Feryat Dizileri ve Filmleri

  • Kadın (İsmail) – 2019
  • Alev Alev (Ali) – 2020
  • Kalp Yarası (Yaman) – 2021
  • Sevmek Zamanı (Feryat) – 2022

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu