Oyuncu Biyografisi

Sinan Helvacı Kimdir? Sen Çal Kapımı Burak

Sinan Helvacı kimdir, kaç yaşında, Sinan Helvacı oynadığı diziler ve filmler yazımızda sizleri bekliyor! Sen Çal Kapımı Burak rolüyle ekranlara gelen oyuncu Sinan Helvacı hakkında merak edilenleri sizler için hazırladık.

Fox Tv ekranlarında yaz sezonuyla ekranlara gelecek olan Hande Erçel ve Kerem Bursin’in başrollerinde yer aldığı Sen Çal Kapımı dizisine yeni gelen oyunculardan olan Sinan Helvacı dizide Eda’nın yakın arkadaşı Burak rolüyle ekranlara gelecek. Kıskançlık rüzgarlarının eseceği yeni sezonda adını sıkça duyacağımız Burak karakteriyle izleyeceğimiz Sinan Helvacı bakın kim!

Sinan Helvacı Kim? Nereli? Dizileri Yaşı

Son olarak “Alef” dizisinde Adem rolüyle ekranlara gelen oyuncu 8 Ekim 1990 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelmiştir.sinan helvaci resmi

Kanal D ekranlarında yayınlanmış olan “Öyle Bir Geçer Zaman Ki” dizisinde küçük bir rolle kariyerine başlayan oyuncu, Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümünde eğitim alırken Fransa’ya gitmiş ve tiyatro eğitimini burada tamamlamıştır.sinan helvaci kim resmi

Oyunculuk üzerine yüksek lisansını tamamlayan Helvacı, “The Bridge” adlı yapımda yer almıştır. “Kapı” sinema filminde Musa rolüyle dikkat çeken oyuncu, “Kadın” dizisinde engelli bir birey olan Raif rolüyle seyirciden tam not almıştır.

Sinan Helvacı Kaç Yaşında?

Sinan Helvacı, 31 yaşındadır.

Sinan Helvacı Dizileri ve Filmleri

  • Öyle Bir Geçer Zaman Ki – 2010
  • The Bridge – 2017
  • Kapı (Musa) – 2019
  • Kadın (Raif) – 2019
  • Alef (Adem) – 2020
  • Sen Çal Kapımı (Burak) – 2021

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu