Dizi Karakterleri

Sol Yanım Selim’in Babaannesi Berrin Kimdir? Gülşen Tuncer

Sol Yanım Selim’in Babaannesi Berrin kimdir, Sol Yanım Selim’in Babaannesi Berrin gerçek adı ne, kaç yaşında, hangi dizide rol aldı sorularının yanıtları yazımızda sizlerle!

Sol Yanım Selim’in Babaannesi Berrin Kim?

BKM yapım  imzalı, Perşembe günleri Star Tv ekranlarında yayınlanan Sol Yanım dizisinde Berrin, Selim’in babaannesidir. Selim’in babaannesi çok otoriter bir karaktere sahiptir. Selim’e çok düşkün olan Berrin Hanım, Nil’i de çok sever.sol yanim selimin babaannesi berrin resmi

Evdekilerin düzeni bozulmasın diye otele yerleşen Berrin Hanım, Serra ile tanışır ama onun Selim ile sevgili olduğunu bilmemektedir.

Serra ile aralarında bir sürtüşme yaşansa da onun kim olduğunu öğrendiğinde ona bakış açısı da değişir. Selim’in bu hayatta en çok değer verdiği isimlerin başında yer alan Berrin Hanım, yaşadığı kalp krizi nedeniyle Kutlusay ailesinin yüreğini ağzına getirir ama şükür ki sağlık durumu iyidir.

Sol Yanım Selim’in Babaannesi Berrin Gerçek Adı

Gülşen Tuncer Sol Yanım dizisinde Selim’in babaannesi Berrin Hanım’a hayat vermektedir. Usta oyuncu son olarak “Ebe” adlı kısa filmde rol almıştır.

Gülşen Tuncer Kimdir? Kaç Yaşında? Hangi Dizide Oynadı?

Gülşen Tuncer 1945 yılında Adana’da dünyaya gelmiştir. 1975 yılından beri aktif olarak oyunculuk yapmaktadır. “Aşk-ı Memnu” dizisinde Ahsen Hanım rolüyle bilinen oyuncu, 1968 yılında “Zilli Zarife” karakteriyle adını duyurmuştur. gulsen tuncer resmi

“Harakiri”, “Pisi Pisi”, “Kana Kan”, “Derya Gülü”, “Bez Bebek”, “Topuk”, “Kara Kafa”, “Kurban Olduğum”, “Faize Hücum”, “Dağınık Yatak”, “Bugünün Saraylısı”, “Fatmagül’ün Suçu Ne?”, “Asılacak Kadın”, “Çalıkuşu”, “Uzun Bir Gece”, “Yolun Sonundaki Karanlık”, “Ateşten Günler”, “Afife Jale”, “İpekçe”, “Hiçbir Gece”, “Allahım Sen Bilirsin”, “Berdel”, “Boynu Bükük Küheylan”, “Hasan Boğuldu”, “Sinema Bir Mucizedir”, “Kader”, “Suna”, “Hicran Sokağı”, “Aşk-ı Memnu”, “Fatih”, “O Hayat Benim”, “Fazilet Hanım ve Kızları” oyuncunun rol aldığı yapımlardan bir tanesidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu