Dizi Oyuncu Kadrosu

Son Nefesime Kadar Oyuncuları Karakterleri (Fox Tv)

Son Nefesime Kadar Dizisi Oyuncuları

Son Nefesime Kadar dizisi Fox Tv ekranlarının yeni dizilerinden bir tanesi. Bakın Son Nefesime Kadar oyuncuları kimler, dizinin konusu ne, yapımcısı yönetmeni senaristi kim, kısaca Son Nefesime Kadar dizisi hakkında merak edilenler sizlerle!

Son Nefesime Kadar Yapımcısı Yönetmeni Senaristi

Fox Tv ekranlarında yayınlanacak olan Son Nefesime Kadar dizisinin yapımcılığını Pastel Film üstlenmekte. Deniz Çelebi Dikilitaş’ın yönetmen koltuğunda oturduğu dizisinin senaryosunu Hatice Meryem kaleme alıyor.

Son Nefesime Kadar Dizisi Oyuncuları Kimler?

Nurgül Yeşilçaynurgul yesilcay resmi

1976 yılında dünyaya gelen oyuncu son olarak “Kefaret” dizisinde başrolde yer almıştır. “Paramparça”, “Ademin Benleri”, “Vicdan”, “Gülperi”, “Muhteşem Yüzyıl Kösem” oyuncunun rol aldığı yapımlardan bazılarıdır.

Emre Kınayemre kinay resmi

1970 yılında dünyaya gelen oyuncu, “Yılan Hikayesi”, “İnşaat”, “İki Aile”, “Sevdanın Bahçesi”, “Berivan” gibi pek çok yapımda rol almıştır. Son olarak ise “Ramo” dizisinde Şerif karakterine hayat vermiştir.

Begüm Birgören

20 Eylül 1982 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelmiştir.

begum birgoren resmi

“Vurgun” dizisinde dizinin en önemli karakterlerinden biri olan Asya karakterine hayat vermiş olan oyuncu son olarak “Uzak Şehrin Masalı” dizisinde Sonay rolüne hayat vermiştir.

 

Emre Bey

emre bey resmi

1997 yılında dünyaya gelen oyuncu, Craft Oyunculuk Atölyesi’nde oyunculuk eğitimi almıştır. “Aşk Zamanı”, “Adı Efsane”, “Elimi Bırakma”, “Şehrin Melekleri” dizilerinde rol alan oyuncu “Sol Yanım” dizisinde Burak karakterine hayat vermiştir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu