Dizi Karakterleri

Teşkilat Amir Kimdir? Fadi’nin Oğlu Gerçek Adı

Teşkilat Amir kimdir geçtiğimiz bölümde en çok merak edilenler arasında yerini aldı. Zayed Fadi’nin oğlu Amir rolüne hayat veren oyuncu bakın kimmiş!

Teşkilat Dizisi Amir Kimdir? Bilgileri

Tims&B yapımı Metin Akusta, Deniz Baysal Yurtçu ve Çağlar Ertuğrul’un başrolünde yer aldığı TRT 1 ekranlarında Pazar akşamları yayınlanan Teşkilat dizisinde Amir, Fadi’nin oğludur.

Fadi’nin ilk eşinden olan Amir, Fadi için çok önemlidir. Oğlunun varlığını dahi kimsenin bilmesini istemez. Paris’te ikamet eden Amir, sosyal medyada Fadi’nin propagandasını yapmak üzere bilişimci birini arar.teskilat amir resmi

Bunu bilen ekip, Pınar’ı donanımlı biri olarak Amir’e gönderir. Pınar, Amir’i kendine inandırırken Amir’in bilgisayarına da yerleşmeyi başarır. Bu süreçte Gürcan da Pınar’ı iyice kıskanır.

Teşkilat Amir Gerçek Adı Yaşı Dizileri

Oğuzhan Kayra Koç Teşkilat dizisinde Amir rolüne hayat vermektedir. Hacettepe Üniversitesi Ankara Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümü mezunudur. Özlem Duran Menajerlik oyuncusudur.oguzhan kayra koc resmi

28 Ocak 1998 tarihinde Ankara’da dünyaya gelen oyuncu 2012 yılında Ankara Akademiz Sanat Tiyatrosuna dahil oldu. “Sevdim Seni Bir Kere” dizisinde Ozan karakterine hayat vermiştir.

Oğuzhan Kayra Koç Oynadığı Diziler ve Filmler

  • Vatanım Sensin – 2016
  • Hayat Şarkısı – 2016
  • Umuda Kelepçe Vurulmaz – 2017
  • Sevdim Seni Bir Kere (Ozan) – 2019
  • Teşkilat (Amir) – 2021

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu