Dizi Karakterleri

Teşkilat Ceren’in Babası Kimdir? Teşkilat Şef Karakteri

Teşkilat dizisinde Şef karakteri bu bölüme damga vurdu. Bakın Teşkilat Ceren’in babası olan Şef kimmiş!

Teşkilat dizisi Pazar gününe damga vurmaya devam ediyor. Geçtiğimiz bölümde Ceren’in ailesi hakkında gerçekler ortaya çıkmıştı. Ceren’in babası olan Şef, örgütün önemli isimlerinden biri olarak dikkat çekmişti.

Fadi’nin Ceren’i öldürmeye kalktığını duyan Şef deliye döndü ve silah doğrultan adamı gözünü kırpmadan öldürdü. Fadi ise yeniden kazandığı şansı boşa harcamamak ister. Şef ile birlikte hareket etmek zorundadır.cerenin babasi resmi

Ancak önce bir güven testi yapar. Ceren testi başarıyla geçerken Şef de bu durumu Fadi’ye ballandırarak gösterir. Ceren Ankara’da yapılacak olan eylemi yönetme görevi verirler.

Teşkilat Ceren’in Babası Şef Gerçek Adı Dizileri

Ahmet Utlu Teşkilat dizisinde Şef karakterine hayat vermektedir. “Söz” dizisiyle hafızalara yer eden oyuncu hakkında detaylar ile devam edelim.ahmet utlu resmi

1960 yılında Ankara’da dünyaya gelen oyuncu Gazi Üniversitesi mezunudur. 1993 yılında Sezen Aksu ile evlenmiştir, 1997 yılında çift boşanma kararı almıştır. Uzun yıllar gazetecilik yapmış olan oyuncu Teşkilat dizisinde Şef karakterine hayat vermektedir.

Ahmet Utlu Dizileri ve Filmler

  • Patron Kim? (Ahmet) – 2003
  • Söz (Elçi) – 2017 / 2018
  • Newyork in Newyork – 2019

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu