Dizi Karakterleri

Teşkilat Dizisi Ebru Kimdir? Uzay’ın Karısı

Pazar günlerinin sevilen dizisi Teşkilat dizisi Ebru karakteri dikkat çeken karakterlerden biri oldu. Teşkilat Uzay’ın eşi Ebru bakın kim, hangi dizide rol aldı!

Teşkilat Dizisi Ebru Karakteri Kimdir?

TRT 1 ekranlarının Pazar gününe damga vuran dizisi Teşkilat dizisinde Ebru, ekibin analiz uzmanı Uzay’ın karısıdır. İki yıllık evli olan çift, Uzay’ın ekibe dahil olması nedeniyle zor anlar yaşar. Çıktıkları akşam yemeğinde Uzay, Ebru’ya onu aldattığı yalanını söyler.

Ebru boşanmak için avukata gittiğinde Uzay’ın öldüğü haberini alır ama gazeteci olması nedeniyle de sorgulayan bir mizaca sahip olan Ebru buna inanmaz.teskilat dizisi ebru kimdir resmi

Tek tek ekibin diğer üyelerinin aileleriyle görüşür ve içten içe Uzay’ın yaşadığına emin olur. Bu süreçte hamile olduğunu da öğrenen Ebru için Uzay’ın döneceği günleri beklemekten başka çare yoktur.

Teşkilat Dizisi Ebru Gerçek Adı Dizileri Filmleri

Feray Darıcı Teşkilat dizisinde Uzay’ın karısı Ebru rolüne hayat vermektedir. Son olarak “Bizim Hikaye” dizisinde rol alan oyuncu hakkında detaylarla devam edelim.

Feray Darıcı Kimdir? Kaç Yaşında?

1 Ocak 1981 tarihinde Hatay, İskenderun’da dünyaya gelmiştir. Ankara Üniversitesi Dil Tarih Coğrafya Fakültesi mezunu olan oyuncu, bir süre Konya Devlet Tiyatrosu’nda çalışmıştır. Ankara Devlet Tiyatrosu oyuncusudur.

feray darici resmi

“Memleketten Selam Var” adlı TRT 1 programının sunuculuğunu yapmış olan oyuncu, “Bizim Hikaye” dizisinde Melek karakterine hayat vermiştir.

Feray Darıcı Dizileri ve Filmleri

  • Büyük Buluşma – 2004
  • Bizim Evin Halleri – 2005
  • Bizim Hikaye (Melek) – 2018
  • Teşkilat (Ebru) – 2021

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu