Dizi Karakterleri

Teşkilat Dizisi Leyal Kimdir? Azra Bölek Biyografisi

TRT 1 ekranlarında her Pazar yayınlanan Teşkilat dizisi Leyal karakteri herkesin dikkatini çekti. Fadi’nin sevgilisi Leyal hakkında merak edilen tüm detaylar yazımızda sizlerle!

Teşkilat Leyal Kimdir? Fadi’nin Sevgilisi Leyal

Tims&B yapımın dikkatle izlenen dizisi Teşkilat dizisinde Leyal, Fadi’nin sevgilisidir. Fadi’nin çocukluğunda neler yaşadığına ve daha fazlasına dair bilgisi olan Leyal, Fadi’nin hem sevgilisi hem de sağ koludur.teskilat dizisi leyal resmi

Ceren ile irtibata geçen kişi de Leyal’den başkası değildir. Leyal, Ceren’den aldığı tüm bilgileri Fadi’ye iletir. Fadi ise bu sayede adım adım Serdar dolayısıyla da ekibe ulaşmaya gayret eder.

Teşkilat Dizisi Leyal Gerçek Adı Yaşı Dizileri

Azra Bölek Teşkilat dizisinde Leyal karakterine hayat vermektedir. Oyunculuğu ve güzelliğiyle dikkat çeken oyuncu hakkında detaylarla yazımıza devam edelim.

Azra Bölek Kimdir? Kaç Yaşında?

Hem oyuncu hem de dansçı kimliğiyle tanınan Azra Bölek “Last Step” adlı yapımın hem yönetmeni hem de yapımcısıdır. azra bolek resmi

Devlet Tiyatrosu oyuncusu olan Azra Bölek, Halk Dansları Topluluğu’nda yer almaktadır. Profesyonel dansçı olan Azra Bölek, Cengiz Kaçan’ın seslendirdiği “Kışa Döndü Mevsimler” adlı şarkının klibinde rol almıştır.

Hem dansı hem oyunculuğu hem de güzelliğiyle odak noktası haline gelen yetenekli oyuncu Azra Bölek’in ilk rol aldığı dizi Teşkilat dizisidir.

Azra Bölek Instagram Adresi

“azrabolek” adıyla instagram hesabı bulunmaktadir.

Azra Bölek Dizileri ve Filmleri

  • Last Step – 2019
  • Teşkilat (Leyal) – 2021

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu