Dizi Karakterleri

Teşkilat Dizisi Macide Kimdir? Hilal Anay Biyografisi

Pazar günü ekranlara Teşkilat dizisinde Macide karakteri dikkat çeken karakterlerden biri. Bakın Teşkilat dizisi Macide hakkında merak edilenlerin yanıtları nelermiş!

Teşkilat Oyuncuları Macide Kim?

Tims&B yapımı Çağlar Ertuğrul, Deniz Baysal Yurtçu, Metin Akusta gibi isimlerin kadrosunda yer aldığı Teşkilat dizisinde Macide, ekibin destekçisi olan Mit personelidir. teskilat dizisi macide resmi

Kamera şeklinde silahlar gibi değişik bomba ve ekipmanlarını ekibe temin eden işinde çok başarılı bir isimdir. Verdiği bilgiler ile teknoloji nerelere gelmiş dedirten Macide rolüne ise bakın kim hayat veriyor!

Teşkilat Dizisi Macide Gerçek Adı Yaşı Dizileri

Hilal Anay Teşkilat dizisinde Macide karakterine hayat vermektedir. “Yemin” dizisinde izlediğimiz oyuncu Teşkilat dizisinde Macide rolüyle beğeni almaktadır.hilal anay resmi

30 Haziran 2000 tarihinde dünyaya gelen oyuncu Akdeniz Üniversitesi mezunudur. Sosyal medyada yaptığı talkshowlar ile tanınan Hilal Anay, Kanal 7 ekranlarında günlük dizi olarak yayınlanan “Yemin” dizisiyle tanınmıştır. Dizide Macide rolüne hayat vermiştir.

2020 yılında “Geçerken Uğradım” adlı komedi türündeki sinema filminde rol alan oyuncu Tunay Menajerlik oyuncusudur.

Hilal Anay Dizileri ve filmleri (Teşkilat Macide Dizileri)

  • Marid – 2019
  • Geçerken Uğradım – 2020
  • Yemin (Gülsüm) – 2020
  • Teşkilat (Macide) – 2021

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu