Dizi Karakterleri

Teşkilat Dizisi Pınar Kimdir? Ezgi Şenler Dizileri

Teşkilat dizisi Pınar kim diyenler bu yazımızı sakın kaçırmayın! Bu yazımızda sizlere Teşkilat dizisinde Pınar karakteri kimdir, gerçek adı nedir, kaç yaşındadır, oynadığı diziler neler sorularının yanıtları sizleri bekliyor!

Tims&B yapımı Milli İstihbarat Teşkilat’ını konu alan Teşkilat dizisinde Pınar, kılık değiştirme konusunda ekibin olmazsa olmazıdır. Hırslı, düşünceli ve merhametli bir kız olan Pınar, çok sevdiği köpeğini ev arkadaşına teslim edip ekibe dahil olur.teskilat dizisi pinar resmi

Ekibin siber uzmanı olan Gürcan’ın aşık olduğu Pınar’ın her sözü Gürcan’ı etkiler. Gürcan her duyduğuna bir anlam yükleyip gün geçtikçe Pınar’a iyice aşık olur.

Teşkilat Dizisi Pınar Gerçek Adı Dizileri Yaşı

Ezgi Şenler Teşkilat dizisinde Pınar rolüne hayat vermektedir. 28 Ocak 1993 tarihinde Ankara’da dünyaya gelmiştir.ezgi senler resmi

Hacettepe Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Klasik Bale / Modern Dans Bölümü mezunudur. 168 cm boyunda 55 kg ağırlığında olan Şenler, “Bodrum Masalı” dizisiyle tanınmıştır. Son olarak Kanal D dizisi “Çatı Katı Aşk” dizisinde Ayşen rolüyle ekranlara gelmiştir.

Ezgi Şenler Dizileri ve Filmleri (Teşkilat Dizisi Pınar Oynadığı Diziler)

  • Bodrum Masalı (Aslı) – 2016 / 2017
  • Nefes Nefese (Mercan) – 2018
  • Canevim (Müjgan Hakseven) – 2019
  • Çatı Katı Aşk (Ayşen) – 2020
  • Teşkilat (Pınar) – 2021

Teşkilat Dizisi Pınar Kaç Yaşında?

Ezgi Şenler, 28 yaşındadır.

Teşkilat Dizisi Pınar Nereli?

Güzel oyuncu Ankara’da dünyaya gelmiştir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu