Dizi Karakterleri

Teşkilat Kasım Kimdir? Tanıl Yöntem Kimdir? Dizileri

TRT 1 ekranlarının sevilen dizisi Teşkilat Kasım karakteri herkesin dikkatini çekti. Bakın Teşkilat Kasım karakterine hayat veren oyuncu kimmiş!

Teşkilat Dizisi Kasım Kimdir? Fadi Kasım Bağlantısı

Tims&B yapımı Pazar akşamlarının reytingleriyle dikkat çeken dizisi Teşkilat dizisinde Kasım, Fadi’nin yeğenidir. Fadi’nin aksine Filistin halkının yanındadır.

Filistin halkı da bu durumun farkındadır ve Kasım’ın en büyük destekçileridir. Fadi, tüm sırlarını bilen Kasım’ın Filistin başkanı olması sonrasında yaşayacaklarından korktuğu için türlü oyunlar yapar.teskilat kasim resmi

Kasım’ın fakir, prestiji olmayan biri olmasına rağmen nasıl olur da halk bu kadar destekler diye aklı almaz. Kasım’ın öldürülmesini ister ama Türk İstihbaratı Kasım’ı ona vermemek için elinden geleni yapar.

Teşkilat Kasım Gerçek Adı Yaşı Dizileri

Tanıl Yöntem Teşkilat dizisinde Kasım rolüne hayat vermektedir. 1989 yılında dünyaya gelen Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümü mezunudur. Neslihan Uzer & Yaprak Atış Menajerlik oyuncusudur.tanil yontem resmi

“Paşabahçe”, “Türk Telekom”, “Finansbank” reklam filmlerinde rol alan oyuncu son olarak Atv ekranlarında yayınlanmış olan “Cennet’in Gözyaşları” dizisinde Nejat karakterine hayat vermiştir.

Yeni sezonda TRT 1 dizisi “Teşkilat” dizisinde Filistin’in Cumhurbaşkanı adayı Ebul El Kasım rolüyle dikkat çekmektedir.

Tanıl Yöntem Dizileri ve Filmleri

  • Pizza Pizza Amerika (Mete) – 2017
  • Cennet’in Gözyaşları (Nejat) – 2018
  • Teşkilat (Kasım) – 2021

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu