Dizi Karakterleri

Tövbeler Olsun Anıl Kimdir? (Avukat Anıl)

Tövbeler Olsun Anıl karakteri ilk bölümde dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Horanta holdingin avukatı olan Anıl aynı zamanda Namzet Horanta’nın baş düşmanı Osman’ın yetiştirdiği ve şirketinde köstebek olarak girmesi, bir anda dikkatleri üzerine çekmeyi başardı.

Zengin Kayserili iş adamı Namzet Horanta’nın yaşadıklarını konu alan Tövbeler Olsun dizisinde önemli karakterlerin biri olan Anıl Osman Necipli’nin intikamını almak için bu zaman şirkete girse de Namzet’in bekar kızı Nazmiye’ye aşık olması tüm planları alt üst eder.

Batuhan Aydar - Anıl

Anıl şirketin muhasebe müdürünün de Nazmiye’ye karşı boş olmaması, ikili arasında tatlı bir çekişme yaşanmasına neden olacak.

Tövbeler Olsun Anıl

Horanta Holdingin şirket avukatı olarak karşımıza çıkan aynı zamanda kuyumcu Osman Necipli’nin yetiştirdiği Anıl karakterine hayat veren yakışıklı oyuncunun gerçek adı Batuhan Aydar’ıdr.

Tövbeler Olsun Anıl Resmi (Avukat Anıl)

Batıhan Aydar; 9 Ağustos 1990 senesinde İstanbul da dünyaya gözlerini açmıştır. Bu yıl 30 yaşına giren oyuncu, ilköğretimini Turhan Tansel ilkokulunda, lise eğitimini ise Hacı Mustafa Tarman lisesinde tamamlamıştır. Daha sonra açık öğretim fakültesinden radyo ve televizyon bölümüne eğitimine devam etmiştir.

Oyunculuk sevdası çok ufak yaşlarda başlayan Batuhan Aydar, çok küçük yaşında Ace deterjan reklamında oynanmıştır. Ardından birçok klipte ve reklam filminde kendisine yer bulmuştur “Ayşecik” dizisinde “evimiz olacak mı” dizilerinde rol almıştır.

Tövbeler Olsun Avukat Anıl - Batuhan Aydar Resmi

Özellikle sosyal medyada oldukça fazla fanı bulunan yakışıklı oyuncunun bundan sonra yer alacağı her dizi ve film projesi, merak uyandıracaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu