Dizi Karakterleri

Tövbeler Olsun Aylin Necipli Kimdir? (Osman’ın Kızı)

Tövbeler Olsun Aylin Necipli karakterine hayat veren oyuncunun kim olduğu oldukça merak edildi. Zira dizide Osman Necipli’nin kızı Buğra’nın sevgilisi olarak karşımıza çıkan güzel oyuncu kim? Daha önce hangi dizi ve filmde oynadı? İşte bu soruların cevapları haberimizin devamında sizleri bekliyor.

9 Ağustos 2020 tarihinde TRT 1 ekranlarında başlayan, ikinci bölümünü ise geçtiğimiz günlerde izlediğimiz Tövbeler olsun dizisine ilgi her geçen gün arttığını görüyoruz.

Naz Çağla Irmak - Aylin Necipli

Uyanık iş adamı Namzet’in ilk zamanlar pinti hallerine şahit oldu. Şimdi ise hatalarında dönen Namzet’in komik halleri izleyicide karşılık buldu.

Tövbeler Olsun Aylin Necipli

İlk bölümde Namzet’in oğlu Buğra ile sevgili olan ve güzelliği ile dikkatleri üzerine çeken Aylin, gerçekleri çok geçmeden öğrendi. Buğra, düşmanlarının oğlu olduğunu öğrenmesi Aylin’in yıkılmasına sebep oldu. Buğra ise suyun berraklığı kadar aşkının da temi olduğunu söyleyip Aylin’i yeniden aşkına ikna etmeyi başarır.

Tövbeler Olsun Aylin Necipli Resmi
Tövbeler Olsun Aylin Necipli karakteri – Naz Çağla Irmak Resmi

Gerek Necipli ailesi gerekse Horanta ilesi bu aşkı öğrendiğinde nasıl tepki verecekleri şimdiden merak konusu olurken Buğra Aylin fan grupları sosyal medyada yerin almaya başladı bile.

Tövbeler Olsun Aylin karakterine hayat veren güzel oyuncunun gerçek ismi Naz Çağla Irmak’tır. Naz Çağla Irmak 31 Mayıs 1997 yılında Ankara ilinde hayata gözlerini açmıştır. Şu an 23 yaşında olan Naz Çağla Irmak, Hülya Gülşen Irmak’ın kızıdır. İlk defa kamera karşısında 2015 yılında Kırgın Çiçekler dizisinde Kader karakteri ile seyirci karşısına çıkmıştır.

Tövbeler Olsun Aylin - Naz Çağla Irmak Resmi
Tövbeler Olsun Aylin – Oyuncu Naz Çağla Irmak Resmi

Naz Çağla Irman ilk deneyiminde canlandırdığı Kırgın Çiçekler Kader karakteri sayesinde ülke çapında tanınan oyuncu haline gelmiştir. Daha sonra 2019 yılında Çakallarla Dans isimli sinema filminde Leyla karakterini canlandırmıştır.

Şimdi Tövbeler Olsun Aylin Necipli karakterine hayat vermektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu