Dizi Karakterleri

Tövbeler Olsun Ayşe Horanta Kimdir? (Sinan’ın Kızı)

Tövbeler Olsun Ayşe Horanta karakteri dizide yer alan en küçük oyuncu olması nedeni ile dikkatleri üzerine çekmeyi başardı.

Cemre ile Sinan’ın kızı Ayşe olarak karşımıza çıkan minik oyuncu hakkında merak edilen tüm soruların cevapları haberimizin devamında sizleri bekliyor.

Duru Baykal - Ayşe Horanta

Bu yıl başlayan dizilerin arasında bir yenisini ekleyen TRT 1, yeni sezonda komedi tarzında önemli bir yok kat etti. Kalk Gidelim dizisinin ilgi ile izlenmesi, Tövbeler olsun dizisine alt yapı hazırladı diyebiliriz.

Tövbeler Olsun Ayşe Horanta

Namzet Horanta’nın ilk ve tek torunu olan Ayşe Horanta; Sinan ile Cemre’nin kızıdır. Oldukça akıllı olan Ayşe, annesinden çok halası Nazmiye’ye düşkündür.

Tövbeler Olsun Ayşe Horanta Resmi

Cemre kızının Ayşe’ye düşkün olmasında dolayı sinir olsa da henüz aynı evde kaldıkları için sesini çıkartmak istemez. Zira Ayşe şirketin önemli ortaklarında birisidir.

Tövbeler Olsun Ayşe Horanta karakterine hayat veren çocuk oyuncunun gerçek adı Duru Baykal’dır. 31 Temmuz 201 tarihinde hayata gözlerini açan minik oyuncu 10 yaşındadır.

Hande Aytar oyunculuk ajansına kayıtlı olan Duru, hem okulunu hem de oyunculu bir arada götürüyor. İlk okula başladığı yıl Kartal sanat merkezinde Drama eğitim almıştır.

Tövbeler Olsun Ayşe (çocuk oyuncu) Duru Baykal Resmi

Şu an ortaokula giden minik oyunca Tövbeler Olsun dizisinden önce herhangi bir dizi deneyimi yoktur. Lakin reklam filmlerinde yer alması nedeni ile kamera önü oyunculuğa konusunda kendisini geliştirmiştir.

2015 yılında Zorlu center ile oyuncak firmasının reklam filmlerinde boy göstermiştir. Oyunculuk sektörüne henüz yeni adım atmış olan Duru, zamanla oldukça popüler bir oyuncu olacağını, canlandırdı oyunculuk performansı ile söylediklerimizi kanıtlıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu