Dizi Karakterleri

Tövbeler Olsun Buğra Horanta Kimdir? (Namzet’in Oğlu)

Tövbeler Olsun Buğra Horanta karakterini canlandıran dizi oyuncusu daha ilk dakikalardan dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Kullandığı arabası ve tarzı ile şimdiden ilgi odağı olmayı başaran Buğra Horanta karakterine hangi oyuncunun hayta verdiğini bu yazımızda sizler için hazırladık.

TRT 1’in yeni dizisi olan Tövbeler Olsun kadrosuna adını yazdıran oyunların başında gelen ve dizide önemli bir karakter olan Buğra Horanta Namzet’in en ufak oğlu’dur.

Buğra Horanta - Sercan Badur

Namzet’in büyük oğlu ve başka bir anneden ola Sinan ile çekişmesi ortaya oldukça komik sahnelerin çıkmasını sağlamıştır. Bunun yanı sıra dizide Osman Necipli’nin kızı Aylin’e aşık olması ve uzun süte Namzet’in oğlu olduğu yalanını son ana kadar saklaması dizinini ilk bölümlerinde en çok ilgi uyandıran sahnelerinden birisi oldu.

Tövbeler Olsun Buğra Horanta

Namzet ile Latife’nin oğludur. Latife’nin tek çocuğu olmasında dolayı Latife mirası Namzet’in diğer çocuklarına kaptırmamak için oğlunu bu konuda çok iyi yetiştirmiştir.

Tövbeler Olsun Buğra Horanta Resmi
Tövbeler Olsun Buğra Horanta – Sercan Badur Resmi

Buğra Horanta; yıllarca babasını kandırıp özel üniversite de makine mühendisliği okuduğu yalanını ortaya atsa da helen birinci sınıf öğrencisidir. Buğra, babasını her defasında kandırıp bir şekilde para koparmayı başarmıştır. Babasına söylediği yalanlarla altın oldukça lüks bir araba bile almayı başaran Buğra’nın yalanı yakında ortaya çıktığında, yani üniversiteyi tamamlamadığı ortaya çıktığında Namzet’in tavrı nasıl olacağı şimdiden merak konusu oldu.

Tövbeler Olsun Buğra - Osman'ın oğlu - Sercan Badur Resmi
Tövbeler Olsun Buğra – Osman’ın oğlu – Sercan Badur Resmi

Tövbeler Olsun Buğra Karakterine hayat veren oyuncunun gerçek adı Sercan Badur’dur. 30 Ekim 1990 tarihinde İstanbul ilinde hayata gözlerini açan yakışıklı oyuncu şu an 30 yaşındadır. Mimar Sinan Üniversitesi Tiyatro bölümü mezunudur.

2010 yılında tiyatro ile başladığı oyunculuk serüveni yine aynı yıl “Karanlıktakiler” isimli sinema filmi  sayesinde beyaz perde ile tanışmıştır. En son 2015 yılında Güllerin Savaşı dizisinde Fülfem Sıpahi’nin kardeşi Cihan karakterine hayat vermiştir.

Şimdi Tövbeler Olsun Buğra Horanta karakteri ile kendisini izleyeceğiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu