Dizi Karakterleri

Tövbeler Olsun Can (Buğra’nın Arkadaşı) Kimdir?

Tövbeler Olsun Can karakteri daha doğrusu Buğra’nın arkadaşı Can geçtiğimiz bölümde oldukça önemli hale geldi. Zira dizide Can adına Demet’e mesaj çekmesi olayların adeta kördüğüme dolanmasına neden oldu. İşte dizide can karakteri hayat veren oyuncunun gerçek adı ve bilgilerini bu yazımızda bulabilirsiniz.

9 Ağustos 2020 tarihinde başlayan ve geçtiğimiz günlerde 3. bölümü ile TRT 1 ekranlarına gelen komedi dizisinde yer alan oyuncular her geçen gün dikkatleri üzerine çekiyor. Geçtiğimiz üçüncü bölümde Can, Buğra’nın Aylin’den ayrılması sonrasında Can’ın sosyal medyada hesabına gelen mesajı kendince cevaplaması işleri oldukça karıştırdı.

Ozan Güçlü - Can

Tövbeler Olsun Can karakteri de üniversite okuma hayali ile ailesini kandıran, okulda olacağı zamanda gününü gün eden bilgisayar oyunları ile oyun konsolunda hayatını geçirmektedir. Buğra’nın en yakın arkadaşı olmasında dolayı Buğra hakkında her şeyi biliyor.

Buğra’nın ise bu hayatta en çok güvendiği kişilerden biri olan Can, geçtiğimiz bölümde Can’ın adına bir başka kıza (Demet) Can olarak yazması ikili arasında ki güven duygusunu sarsacak.

Tövbeler Olsun Buğra’nın arkadaşı Can

Buğra’nın arkadaşı Can karakterine hayat veren genç oyuncunun gerçek adı Ozan Güçlü’dür. Ozan yakın zamanda sektöre adım atmış oyuncudur. Aslen Bursalı olan Ozan, oyunculuk ve tiyatro alanından mezun olmuştur.

Tövbeler Olsun Buğra'nın arkadaşı Can - Ozan Güçlü Resmi
Buğra’nın arkadaşı Can – Ozan Güçlü Resmi

Şu an 26 yaşında olan Ozan Güçlü, İstanbul ilinde ikamet etmektedir. İlk defa 2019 yılında Hilal Feza and Other Planets isimli kısa filmde rol almaması ile sektöre adım atmıştır.

Tövbeler Olsun Can - Ozan Güçlü Resmi
Ozan Güçlü Tövbeler Olsun oyuncusu

Ozan Güçlü’nün ilk dizi tecrübesi her ne kadar Tövbeler Olsun dizisi olsa da bu zaman kadar bir çok tiyatro oyununda yer almıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu