Dizi Karakterleri

Tövbeler Olsun Cemre Horanta Kimdir? (Sinan’ın Eşi)

Tövbeler Olsun Cemre Horanta karakteri bir yerlerden tanıdık geliyor. Ufak bir araştırma yaptığımızda bakın kimle karşılaştık….

TRT 1’in son zamanlarda yayınlandığı yeni diziler arasında en dikkat çekenlerden birisi haline gelen Tövbeler Olsun dizisi her geçen gün izleyici kitlesini artırmaya devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde ikinci bölümü ile ekrana gelen dizi ilk bölüme nazaran izlenme oranlarını artırması, söylediklerimizi kanıtlamaktadır.

Merve Erdoğan - Cemre Horanta

Zengin Kayserili iş adamının yıllardır pintilik yüzünden ailesine baskı kurması, yıllar sonra geçirdiği tarif kazası sonrasında %100 değişen Namzet Horanta’nın hikayesini konu alan dizide Namzet Horanta’nın en büyük oğlu Sinan’ın eşi Cemre Horanta karakterini bu yazımızda sizlere açıklayacağız.

Tövbeler Olsun Cemre Horanta

Sinan Horanta’nın eşi aynı zamanın da Namzet’in tek torunu Ayşe Horanta’nın  da annesi olan Cemre Horanta ailesinin tek gelinidir. Oldukça uyanık olan Cemre, eşi Sinan’ın bir an evvel lüks bir ev alıp taşınmak istese de Namzet şimdilik oğluna bu konuda zırnık dahi koklatmaz.

Tövbeler Olsun Cemre Horanta Resmi

Sinan ise babasından alamayacağı parayı şirketin muhasebecisi ile kurduğu oyun sayesinde giderleri yüksek gösterip yürüttüğü paralara farklı farklı işler yapıp kendi başına zengin olmaya hayali kurmak ister. Cemre Horanta ise evde hizmetçi gibi çalıştığı Horanta ailesinin gelini değil adeta hizmetçisi gibi olduğunu dile getiri Sinan’dan bir an evvel ev tutmasını ister.

Tövbeler Olsun Cemre Horanta karakterine hayat veren oyuncunun gerçek adı Merve Erdoğan’dır. Merve 22 Haziran 1991 yılında İstanbul ilinde hayata gözlerini açmıştır.

Tövbeler Olsun Cemre - Merve Erdoğan Resmi

Şu an 29 yaşında olan güzel oyuncu Bücür cadı dizisnde baş rol oynaması ile bir anda popüler olmuştur. Kadir Has Üniversitesi Tiyatro bölümü mezunudur. En son Aşk ve Mavi dizisinde Görekçi ailesinin gelini olarak kendisi izlemiştik.

2020-2021 yılı itibari ile Merve Erdoğan’ı Tövbeler Olsun Cemre Horanta karakteri ile izleyeceğiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu