Dizi Karakterleri

Tövbeler Olsun Demet Kim? Kadir’in Kardeşi

Tövbeler Olsun Demet karakteri geçtiğimiz günlerde dizinin 3. bölümde diziye dahil olan oyuncu oldu. Bu nedenle sonradan tanıttığımız ilk oyuncu olacak.

Tövbeler Olsun dizisi Demet karakteri dizide Osman Necipli’nin kuyumcu dükkanında çalışan Kadir’in kız kardeşidir. İlk iki bölümde görmediğimiz Demet karakteri, üçüncü bölümde Aylin’in yakın arkadaşı olarak karşımıza çıktı.

Aylin ile Buğra’nın arasının açık olması, Demet’in işe el atması ile daha da karışan çorman oldu. Zira Buğra gerçekten Aylin’i sevip sevmediği kontrol etmek için Buğra’ya sosyal medyadan mesaj atmış, bu mesaja ise Buğra’nın en yakın arkadaşı Can Buğra gibi cevap vermesi işleri allak bullak etse de bu hata çok geçmeden ortaya çıkmıştır.

Kadir’in kardeşi Demet sosyal medyaya çok düşkün. Adeta bir tiki can. Aylin de en yakın arkadaşıdır. Aylin bir çok derdini Demet’e anlatmaktadır. Son olaydaki karmaşa da zaten Aylin derdini Demet’e anlatması sonrasında olmuştur.

Tövbeler Olsun Demet

9 Ağustos 2020 tarihinde ilk bölümü ile TRT 1 ekranlarında yayınlanmaya başlayan Tövbeler Olsun dizisine sonradan katılan ve dizde Demet karakterine hayat veren oyuncunun gerçek adı Semiha Bezek’tir.

Tövbeler Olsun Demet Resmi
Samiha Bezek – Tövbeler Olsun Oyuncusu

Semiha Bezek; 1993 yılında Mersin de dünyaya gelmiştir. 7 sanat akademi ile Ekol dramada oyunculuk üzerine eğitimler almıştır. Kadir Has Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Oyunculuk bölümünden mezun olmuştur. Oyuncu olmayı kafasına koyan Semiha bezek bireysel olarak Ayla Algan’dan oyunculuk eğitimleri almıştır.

Semiha Bezek ilk defa kamera karşısına Kanal D ekranlarında yayınlanan fenomen dizisi Muhteşem Yüzyıl dizisinde cariye rolüne hayat vermesi ile TV sektörüne adım atmıştır.

Tövbeler Olsun Demet kim resmi - Semiha Bezek
Semiha Bezek – Tövbeler Olsun Demet Karakteri

2014 yılında TRT 1 ekranlarında yayınlanan Yeşil Deniz dizisinde canlandırdığı Neşe karakteri sayesinde bir  anda popüler olmuştur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu