Dizi & Film Müziği

Tövbeler Olsun Dizi Müziği (Tövbeler Olsun Jenerik Müzik)

Tövbeler Olsun Dizi Müziği dinleyenlerden tam not almayı başardı. 9 Ağustos 2020 tarihi itibari ile TRT 1 ekranlarında başlayan ve ilk bölümde izlenme oranları olarak beklentilerin altında kalan ancak gerek oyuncu kadrosu gerekse hikayesi ile çok iyi reytingleri sezon içerisinde elde edecektir.

Dizinin baş rollerinde Güven Kıraç, Erkan Can, İpek Tuzguoğlu gibi önemli isimleri bir araya getiren dizide yer alan neredeyse tüm oyuncular komedi dizisine yatkın isimlerden oluşmakta.

Kaliteli ve izleyicide etki bırakacak bir dizinin olması için bazı şartlar var. Bunların başında da dizinin kendisine ait bir müziğin olması. Tövbeler Olsun jenerik müziği de dizi ile anılmaya şimdiden başladı bile.

Tövbeler Olsun Dizi Müziği Kim Söylüyor

9 Ağustos 2020 tarihi itibari ile ilk bölümü ile ekrana gelen dizide Namzet Horanta’nın yıllar önce en yakın arkadaşı Osman Necipli’yi kandırıp altın sektöründe önemli bir konum elde etmiştir. Ancak geçirdiği trafik kazası sonrasında ailesinin kendisini yıllardır kandırdığınjı ve en yakın arakdşı Osman’a haksızlık yaptığının farkına varıp bu yanlıştan dönmek isteyecek.

Tövbeler Olsun Dizi Müziği (Tövbeler Olsun Jenerik Müzik) Resmi
Tövbeler Olsun Dizi Müziği Resmi

Kimi zaman düşündüren kimi zaman da güldüren TRT 1’in yeni dizisinin başında çalan şarkı yani Tövbeler olsun dizi müziği Mazhar Alanson’dan! Dizi için seslendirdiği şarkının sözleri ise alt kısımda verilmiştir.

“Hayat Köprüsünde
Neler oldu?
Kah Neşelendik
Kah Küskünleştik
Kah zengin olduk
Kah Fakir Olduk
*******************
Tövbeler Olsun” Mazhar Alanson

Elbette dizide ki şarkının sözleri bunlardan ibaret değil. İsteyenler için dizide söylenen şarkının sözleri ile birlikte hemen alt kısımda video içerisinde paylaşılmıştır.

Tövbeler Olsun Dizi Müziği Dinle

Dizi de çaldığı esnada kaçıranlar ve yeniden Tövbeler olsun Jenerik müziğini dinlemek isteyenler için hemen alt kısımda video eklenmiştir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu