Dizi Karakterleri

Tövbeler Olsun Ertan Kimdir? (Muhasebe Müdürü)

Tövbeler Olsun Ertan karakteri ilk üç bölüm boyunca Namzet’in kızı Nazmiye’ye evlenmeye ikna etmek için türlü türlü oyunlara girmesi zaman zaman gülmemizi sağlasa da karakterin senaryosu oldukça abartılmış

Bu yazımızda Horanta Holdingin Muhasebe müdür olarak karşımıza çıkan ve absürt tavırları ile dizide en fazla dikkat çeken Ertan karakterine hayat veren oyuncu hakkında merak edilen bilgileri bu yazımızda bulabilirsiniz.

Özellikle sosyal medyada dizinin harika kadrodan oluştuğunu ama bir karakteri komik hale getirmek için çok fazla hırpalandığı yönünde çok ağır eleştiriler var.

Mert Denizmen - Ertan

Patronun evine elini kolunu sallayarak girmesi, kızına açıktan yürümesi izleyenler tarafından kabul görmedi. Seyirci de bıraktığı tepki “Yuh artık bu kadar da olmaz ki” demesine neden oldu. Hazır yer gelmişken senaristi bu konuda ikaz edelim.

Horanta holdingin muhasebe müdür olan Ertan’ın tek istediği Horanta holding’in mirasına ortak olmak. Bunun içinde Nazmiye’yi basamak olarak kullanmak istiyor.

Nazmiye’nin gönlü ne Avukat Anıl da nede Ertan’da. İlerleyen bölümlerde Nazmiye uğruna Ertan ile Anıl’ın ciddi çekişmesini izleyeceğiz.

Tövbeler Olsun Ertan (Horanta Holding’in Muhasebe Müdürü)

Namzet Horanta’nın sahibi olduğu altın işleme fabrikasının muhasebe müdürlüğünü yapan ve Ertan karakteri olarak karşımıza çıkan oyuncunun gerçek adı Mert Denizmen’dir.

Tövbeler Olsun Ertan resmi (Mert Denizmen)

2 Haziran 1986 yılında İstanbul ilinde hayata gözlerini açan Mert, Haliç üniversitesi oyunculuk alanından mezun olmuştur. Dizilerden çok sinema alanında kendisine yer bulan Mert ilk defa 2017 yılında Vatanım Sensin dizisinde Yinon karakteri ile dikkatleri bir anda üzerine çekmeyi başarmıştır.

Tövbeler Olsun Muhasebeci Ertan - Mert Denizmen Resmi

En son 2020 yılında “Hababam sınıfı yaz oyunları” sinema filminde rol almıştır. 186 cm boyunda ve 76 kilo ağırlığında olan Mert Denizmen, Elif Turka ile 9 Eylül 2017 yılında dünya evine girmiştir.

Bu yıl Tövbeler Olsun Ertan karakteri ile dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu