Dizi Haberleri

Tövbeler Olsun Final Haberi Geldi!

Tövbeler Olsun Final yapacak. Bu yazımızda Tövbeler Olsun ne zaman final yapacak? Kaçıncı bölümde veda edecek? Neden final yapacak? Hepsi ve daha fazlasını bu yazımızda bulabilirsiniz.

TRT 1 ekranlarında 9 Ağustos 2020 tarihinde başlayan ve ilk bölümde istediği reytingleri alamsa da Pazar günlerinin vaz geçilmez dizileri arasında girmeyi başardı. Namzet Horanta ile  Osman Necipli2nin zaman zaman kavgası zaman zaman kırk yıllık dostlukları ekrana geldi.

Kayserili Namzet Horanta’nın önce pinti sonra ise yaptıklarından pişman olan ama pintilik huyundan da vaz geçemeyen kimi zaman komik kimi zaman da eğlenceleri anları ekrana getiren TRT 1’in yeni dizisi ekrana veda etmeye hazırlanıyor.

Tövbeler Olsun final yapacak
Tövbeler Olsun final görseli

Şu an kadar 26 bölüm yayınlayan dizi, reytingler de istediğini maalesef bulamadı. Bugün bize gelen bilgi neticende Tövbeler Olsun Final yapacağı basına sızdı.

=> Tövbeler Olsun Oyuncuları ve karakterleri hakkında bilgi almak için tıklayınız.

Tövbeler Olsun Final Tarihi Belli Oldu

9 Ağustos 202 tarihinde başlayan ve baş rollerinde Güven Kıraç, Erkan Petekkaya, İpek Tuzcuoğlu gibi önemli isimleri kadrosun da barındıran Tövbeler olsun dizisi final tarihi netleşti.

Tövbeler Olsun Final Tarihi belli oldu görseli

Tövbeler olsun dizisi 28 Mart 2021 tarihinde ekrana gelecek olan 32. bölümde ekranlara veda edecek. Henüz çekimleri %100 tamamlayan ve gelecek haflar da final bölümlerinin çekileceği dizi 32. bölümde ekranlara veda etmeye hazırlanıyor.

TRT1’in sevilen dizisi reyting mücadelesine maalesef yenik düştü. İlk bölümden itibaren istediği reytingleri alamayan Tövbeler olsun dizisi 28/03/2021 tarihinde final yapacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu