Dizi Karakterleri

Tövbeler Olsun Hülya Necipli Kimdir? (Osman’ın Eşi)

Tövbeler Olsun Hülya Necipli karakterine hayat veren güzel oyuncu geçtiğimiz aylarda por-çöz reklamları ile yeniden ekranlara dönmüştür. Tövbeler Olsun Hülya kim? En son hangi dizi de rol aldı? İşte tüm bu detayları haberimizin devamında sizler için hazırladık.

Ekranlarında eksik olan Komedi dizilerine ilgi her geçen gün artmaya devam ederken TRT 1 de bu açığı kapatmak üzere harika bir senaryo ile Tövbeler Olsun dizisini 9 Ağustos 2020 tarihinde başlattı.

Çiçek Dilligil - Hülya Necipli

Kayserili zengin iş adamı Namzet’in pintilikden cömertliğe giden hikayesini konu alan dizide Namzet’in düşmanı Osman Necipli’nin eşi Hülya Necipli karakterin bu yazımız da sizler için tanıtacağız.

Tövbeler Olsun Hülya Necipli

Kuyumcu Osman Necipli’nin eşi aynı zamanda Aylin’in annesi olan Hlya Necipli oldukça pimpirikli birisidir. Kocasını çok seven ve ilaçlarını aksatmasına çok sinir olan Hülya, kızı Aylin ile arkadaş gibidir.

Tövbeler Olsun Hülya Necipli Resmi

Osman’ın Namzet ile irtibat kurmasına sibir olduğu gibi ailesinden hiç kimsenin Horanta ailesi ile konuşmasını istemez. Lakin güzeller güzeli kızı Aylin Namzet’in en ufak oğluna aşık olduğunu bilmez. Hülya bunu duyduğunda nasıl tepki vereceği şimdiden merak konusu oldu.

Tövbeler Olsun Hülya Necipli’nin gerçek adı Çiçek Diligil’dir. En son Por-Çöz reklam filminde rol alan Çiçek, 5 Haziran 1969 yılında İstanbul ilinde hayata gözlerini açmıştır. Tam adı Lütfiye Çiçek Dilligil’dir. Şu an 51 yaşında olan Dilligil,Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuvarı alanından mezundur.

Tövbeler Olsun Hülya - Çiçek Dilligil Resmi

Çiçek Dilligil’in popüler olması 1996 yılında Çılgın Bediş dizisi, 1997 yılında Baskül Ailesi dizisi ve 2002 yılında ki Kuzenlerim dizisinde canlandırdığı karakterler sayesinde ülke çapında tanınan bir oyuncu olmuştur.

Şimdi Tövbeler Olsun Hülya karakterini canlandırmaktadır.

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu