Dizi Karakterleri

Tövbeler Olsun Jale Kimdir? (Sekreter Jale)

Tövbeler Olsun Jale karakteri dizinin belki de en matrak en saf isimlerinden birisi olarak karşımıza çıktı. Horanta holdingin sekreteri Jale her şeyi not alması hem kendisinin hem de karşısındakinin kafasını karıştırmakta. Ortaya ise oldukça komik anların çıkmasına neden olmakta.

TRT 1’in yeni dizisi ailece izlenebilecek komedi tadında usta oyuncuların yer aldığı harika bizi dizi ilk bölümü ile 9 Ağustos 2020 tarihinde ekranlara geldi. Geçtiğimiz günlerde üçüncü bölümünü izlediğimiz dizinin reytingler her geçen gün artmaya devam ediyor.

Cansu Kurgun - Jale

Sekreter Jale; Horanta holdingin çalışanı. Namzet Horanta’nın sekreteridir. aklını kullanmak yerine her şeyi not alması hem kendisini hem de karşısındakinin kafasını karıştırmaktadır. Namzet Horanta işe alırken düşük ücret isteyen Jale’yi işe almıştır.

Tövbeler Olsun Jale (Namzet’in sekreteri)

TRT 1 ekranlarında yeni başlayan Tövbeler Olsun dizisinde sekreter Jale karakterine hayat veren güzel oyuncunun gerçek adı Cansu Kurgun’dur.

Tövbeler Olsun Jale Resmi - Cansu Kurgun Resmi
Horanta Holding çalışanı sekreter Jale – Cansu Kurgun

Cansu; 1990 yılında İzmir ilinde doğmuştur. Hacettepe Üniversitesi devlet konservatuvarı tiyatro bölümü mezunudur. 2010 yılında “Öyle geçer zaman ki” isimli dizide canladırdığı karakter ile dikkatleri üzerine çekmiştir.

İlk dizi deneyimi 2010 yılında Öyle bir geçer zaman ki dizi sayesinde sektöre adım atarken beyaz perde ile 20*13 yılında “Cin Çarpması” karakteri sayesinde tanışmıştır.170 cm boyunca ve 54 kilo ağırlığında olan Cansu Kurgun yay burcudur.

Tövbeler Olsun sekreter Jale - Cansu Kurgun resmi
Namzet’in sekreteri Jale – Cansu Kurgun resmi

En son Netfilix de yayınlanan ve Hakan Muhafız dizisinde Öykü karakterine hayat vermiş, tüm dünyada bir anda tanınan oyuncular arasına adını yazdırmıştır.

Tövbeler Olsun Jale karakteri ile yeniden dikkatleri üzerine toplayan güzel oyuncunun bundan sonra yer alacağı projeler, oyuncunun hayranları tarafından merak ediliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu