Dizi Karakterleri

Tövbeler Olsun Kadir Kimdir? (Demet’in Abisi)

Tövbeler Olsun Kadir karakteri Osman Necipli’nin dükkanında çalışan çıkar olarak karşımıza çıkan genç oyuncu hakkında merak edilen bilgilerin tamamını bu yazımızda bulabilirsiniz.

Bildiğiniz üzere daha önce Geniş aile dizisinde Kütük karakterine hayat vermiş ve kısa sürede popüler oyuncu olmuştur. Kütük karakteri ile oldukça ses getiren genç oyuncu, şimdi canlandırdığı çırak Kadir karakteri dikkatleri bir anda üzerine çekmeyi başardı.

9 Ağustos 2020 tarihinde ilk bölümü ile seyirci karşısına çıkan, geçtiğimiz günlerde 3. bölümü ile TRT 1 ekranlarına gelen komedi dizisi her bölümde izleyici kitlesini artırmayı başarıyor.

Tolga Canbeyli - Kadir

Kuyumcu Osman, yanında çalıştırdığı çırak Kadir’e güvense de fazla kilosundan oldukça şikayetçi. Zira oturduğu masadan kalkamaması, Osman’ı en çok çileden çıkartan konuların başında. Kadir ise her zaman yaptığı işlerde kendisini ustasına karşı savunmayı bilmiştir.

Tövbeler Olsun Kadir (Osman’ın Çırağı)

Osman Necipli’nin çırağı aynı zamanda Demet’in abisi, Kadir karakterine hayat veren genç oyuncunun gerçek adı Tolga Canbeyli’dir. En son Geniş ailede izlediğimiz genç oyuncu yeni sezonda TRT ekranlarında olacak.

Tövbeler Olsun Kadir - Osman'ın çırağı

Tolga Canbeyli; 8 Kasım 1991 tarihinde İstanbul da ilk ve orta öğrenimini tamamladıktan sonra, liseyi de İstanbul Bahçelievler Kocasinan lisesinde tamamlamıştır.

Lisans eğitimi olarak Anadolu Üniversitesinde Kamu yönetimi bölümünü bitirmiştir. Her ne kadar lisans eğitimini Kamu yönetimi üzerinde alsa da oyunculuğa ve tiyatroya duyduğu ilgi nedeniyle, Nazım Hikmet Akademisinde oyunculuk ve tiyatro üzerine eğitimini tamamlamıştır.

Tövbeler Olsun kuyumcu Kadir - Tolga Canbeyli Resmi

Tolga Canbeyli’nin en çok beğeni alan ve aynı zamanda ilk oyunculuk deneyimi olan geniş aile dizisi, ekranlarda oldukça geniş kitlelere ulaşmıştır. Bu dizideki kütük karakteri özellikle seyirci tarafından çok sevilmiştir.

Bu dizinin ardından pek çok projede de rol alan oyuncumuz seyircinin aklında hep kütük karakteri ile kalmıştır. Şimdi Tövbeler Olsun Kadir karakteri ile yeniden tarih yazmak istiyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu