Dizi Karakterleri

Tövbeler Olsun Kazım Horanta Kimdir? (Namzet’in Şoförü)

Tövbeler Olsun Kazım Horanta; Namzet Horanta’nın kardeşinin oğludur. Yani Namzet’in öz yeğeni, aynı zamanda kendisinin şoförüdür.

İlk bölümde Namzet’in kaza geçirmesini aynı zamanda dizinin adeta hikayesinin %100 değişmesine dolaylı yoldan katkı sağlayan Kazım, Namzet’in kaza geçirmesine sebep oldu.

Kazım , amcası Namzet’e makam arabasının fren bakımlarının geldiğini ve masraf yapılması gerektiğini söylese de pinti Namzet arabaya masraf etmek istemez.

Kerem Muslugil - Kazım Horanta

İş adamı Fuat fabrika önünde gerçekleri Namzet’in yüzüne söylemesi sonrasında Namzet işi kaçırmamak adına frenlari tam çalışmayan arabaya binip Fuat beyin peşinden gitmiş, sonrasında kaza geçirmişti. Kısaca dizide oldukça kilit rolde karşımıza çıkan Kazım Horanta karakterini bu yazımızda sizler için tanıtacağız.

Tövbeler Olsun Kazım Horanta

9 Ağustos 2020 Pazar günü ilk bölümü ile karşımıza TRT 1’in yeni dizisinde Namzet’in şoförü aynı zaman da yeğeni Kazım karakterine hayta veren oyuncunun gerçek adı Kerem Muslugil’dir.

Tövbeler Olsun Kazım Horanta - Kerem Muslugil Resmi
Namzet’in şoförü Kazım – Kerem Muslugil

Kerem Muslugil; 1984 yılında dünyaya gelmiştir. Şu an yaşındadır. En son Yalaza dizisinde İsmail karakterine hayat vermesi ile bir anda dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştır.

Oyunculuk alanında Müjdat Gezen sanat merkezinde eğitimini tamamlamıştır. İlk defa kamera karşısına 2015 yılında “Tutar mı Tutar” dizi ile ekranlar da yer almaya başlamıştır.

Tövbeler Olsun Kazım (Namzet'in şoförü) - Kerem Muslugil Resmi
Kerem Muslugil – Namzet Horanta’nın yeğeni Kazım

Geçtiğimiz sene yine TRT 1 ekranlarında Yalaza dizisinde yer alan Muslugil, bu yıl da adresi değişmedi. yine TRT 1 ekranlarında yer alamaya devam ediyor.

170 cm boyunda ve 80 kilo ağırlığında olan Kerem Muslugül başak burcudur. Tövbeler Olsun Kazım karakteri dışında bu zaman kadar toplamda 9 adet projede yer almıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu