Dizi Karakterleri

Tövbeler Olsun Nazmiye Horanta Kimdir? (Namzet’in Kızı)

Tövbeler Olsun Nazmiye Horanta karakterini kim canlandırıyor? Nazmiye Horanta gerçekte kimdir? İşte bu soruların cevapları haberimizin devamında sizleri bekliyor.

9 Ağustos tarihinde ilk bölümü ile seyirci karşısına çıkan Tövbeler Olsun oyuncuları gerek sosyal medyada gerekse yazılı ve görsel basında çok konuşulmaya başladı.

Dizinin senaryosunda hep alışılagelmiş bir düşünceyi yıkmaya çalıştığını görüyoruz “Kayserililer pinti olur” ibaresini bu dizi yıkmaya çalıştığını görmemiz dizi sektörü açısından oldukça önemli.

Seda Türkmen - Nazmiye Horanta

Bu yazımızda sizlere Namzet Horanta’nın tek kızı Nazmiye Horanta’yı tanıtacağız. Zira babasına en çok değer veren ve bu zaman kadar kandırmayan Nazmiye karakteri ilk bölümden itibaren dikkatleri de üzerine çekmeyi başardı.

Tövbeler Olsun Nazmiye Horanta

Tövbeler Olsun dizisinde Namzet’in tek kızı olması nedeniyle şirket avukatı ile şirketin muhasebe müdürü Nazmiye’yi etkilemek istese de şimdilik Namiye hiç birisine yüz vermedi. Ancak aldığımız bilgi çerçevesinde ilerleyen bölümlerde Nazmiye avukat Anıl karakteri ile aşk yaşayacak.

Tövbeler Olsun Nazmiye Horanta Resmi

Tövbeler Olsun Nazmiye Horanta karakterini canlandıran oyuncunun gerçek adı Seda Türkmen’dir. Seda 1 Ocak 1986 yılında İzmir de dünyaya gelmiştir. Geniş aile dizisinde Abaküs Cevahir karakterine hayat veren Bora Aktaş ile iki yıl evlendikten sonra boşanan güzel oyuncu Dokuz Eylül Üniversitesi Devlet Konservatuvarında Keman eğitimi almıştır.

İlk defa kamera karşısına 2012 yılında “Annem Uyurken” isimli dizi ile sektöre adım atmıştır. Ancak popüler olmasında %100 katkısı olan dizi 2013 yılında Fatih Harbiye dizisidir. Fatih Harbiye dizisinde Fahriye karakteri ile bir anda popüler olmuştur.

Tövbeler Olsun Nazmiye - Seda Türkmen Resmi

Tövbeler Olsun dizisinde Nazmiye karakterini canlandırmadan önce Benim Tatlı Yalanım dizisinde Burcu Eren karakterine hayat vermiştir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu