Dizi Karakterleri

Tövbeler Olsun Sena Kimdir?

Tövbeler Olsun Sena karakteri 13 Eylül Pazar günü TRT 1 ekranlarında gelecek olan dizinin 5. bölümünde dahil olacak.

9 Ağustos 2020 tarihinde başlayan ve dizi analizlerinden oldukça olumlu tepkiler alan dizinin her bölümde reytinglerini artırmaya devam ediyor. Dizinin reytingleri artıkça diziye yeni karakterler de katılmaya başladı. İlk olarak Demet (Kadir’in kardeşi) katılırken ikinci olarak da 5. bölümde Sena karakteri olacak.

Buğra ile Aylin arasına kara deki gibi gireceği konusunda bilgi gelse de henüz bu bilgi netlik kazanmadı. Ancak gelen bilgi çerçevesinde Latife Horanta Buğra’ya kendi çevresinden bir kısmet bulacak. Bu kısmet ise Sena olacak.

Latife Horanta Namzet’in tüm mal varlığına göz diktiği için Buğra’nın da gidip Namzet’in düşmanı Osman’ın kızı ile aşk yaşamasına engel olmak için bu yolu seçecek. Tabi bu bilgiler teyide muhtaç olduğunun altını çizmemiz gerek.

Tövbeler Olsun Sena Gerçek Adı

13 Eylül 2020 tarihinde Tövbeler Olsun dizisinin 5. bölümünde dizinin oyuncu kadrosuna Sena karakteri ile dahil olacak güzel oyuncunun gerçek adı Aydan Koptur’dur.

Tövbeler Olsun Sena Resmi
Aydan Koptur Resmi

Aydan Koptur 1990 yılında İstanbul da dünyaya gelmiştir. İstanbul devlet konservatuvarı bale alanından mezun olan güzel oyuncu şu an 30 yaşındadır.

İlk defa kamera karşısına Çocuklar Duymasın dizisinde ile gelmiştir. Oyunculuk dışında senaryo yazarlığı da yapan Aydan Koptur, son olarak Babil dizisinde Polis Aydan karakterini canlandırmıştır.

Tövbeler Olsun Sena - Aydan Koptur Resmi
Aydan Koptur – Tövbeler Olsun Sena

2019 yılında Güldür Güldür Show programında Kiraz karakterini canlandırmıştır. 2017 yılında ise Aslan Ailem dizisinde kendisine yer bulmuştur.

1 hafta önce evlenen Aydan, Akıncıoplu soyadımı almıştır. Güzel oyuncuya bir ömür boyu mutluluklar dileriz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu