Dizi Haberleri

Üç Kız Kardeş Dizisine 3 Yeni Oyuncu!

Üç Kız Kardeş dizisine 3 yeni oyuncu dahil oldu. Bakın o isimler kimler ve dizide hangi karakterlere hayat verecekler!

Süreç Filmin yapımcılığını üstlendiği, Betül Yağsağan ve Erkan Birgören’in senaryosunu kaleme aldığı, İclal Aydın’ın aynı isimli eserinden uyarlanan Üç Kız Kardeş dizisi hazırlıkları tüm hızıyla devam ediyor. Diziye son olarak Almila Ada, Özgü Kaya ve Melisa Berberoğlu başrol olarak katılacağı duyurulmuştu.

Başrol oyuncuların ardından dizinin önemli diğer karakterleri olan Serdar, Mesut ve Fatih karakterlerini canlandıracak oyuncular netleşti. Bakın bu karakterlere hayat verecek olan isimler kimler!

Üç Kız Kardeş Dizisi Oyuncularına Yeni İsimler Eklendi!

Türkan, Dönüş ve Derya isimli üç kız kardeşin hikayesini konu alan Üç Kız Kardeş dizisine katılan yeni isimler bakın kimler!

Üç Kız Kardeş Serdar

Üç Kız Kardeş dizisinde Serdar rolüne hayat verecek olan oyuncu Vural Şahanoğlu. Başarılı oyuncu 1996 yılında dünyaya gelmiştir. vural sahanoglu resmiSektörün yeni isimlerinden biri olan Vural Şahanoğlu, Üç Kız Kardeş diziyle sektöre adım atmıştır. UK İletişim oyuncusu olan genç oyuncu Üç Kız Kardeş dizisinde Serdar karakterine hayat verecektir.

Üç Kız Kardeş Mesut

Demircan Kaçel Üç Kız Kardeş dizisinde Mesut rolüyle ekranlara gelecek. Icon Talent oyuncusu olan Kaçel, Folkart Academy’de Oyunculuk eğitimi almıştır. demircan kacel resmi Son olarak “Yalancılar ve Mumları” dizisinde rol alan oyuncu, “Mavera”, “Tek Yürek”, “Kuş Uçuşu” dizilerinde rol almıştır.

Üç Kız Kardeş Fatih

Hakan Atalay Üç Kız Kardeş dizisinde Fatih karakterine hayat vermektedir. 1982 yılında dünyaya gelen oyuncu Artvin doğumludur.hakan atal Anadolu Üniversitesi mezunu olan oyuncu, “Tehlikeli Karım”, “Fi”, “Sevdanın Bahçesi”, “Aile Saadeti”, “Köprü”, “Şenlikname”, “Yengeç Oyunu”, “Kardeşim Benim” gibi yapımlarda rol almıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu