Dizi Karakterleri

Üç Kız Kardeş Mine Kimdir? Somer’in Sevgilisi

Üç Kız Kardeş Mine bakın kim! Salı akşamları Kanal D ekranlarında yayınlanan Üç Kız Kardeş dizisinde Mine rolüyle ekranlara gelen oyuncu bakın kim çıktı!

Süreç Film imzalı Salı akşamları ekranlara gelen İclal Aydın’ın aynı isimli eserinden uyarlanan Üç Kız Kardeş dizisinde Mine, Somer’in sevgilisidir.

uc kiz kardes mine resmiSomer ile evlenip İngiltere’ye yerleşme planları varken Rüçhan Hanım bu evliliğe karşıdır. Rüçhan Hanım oğlunu evlendirme planları yaparken Somer Mine ile yaşamaya devam eder. Sonunda Somer’in evleneceğini öğrenen Mine bu evliliğe gölge düşürecek çok oyun oynayacaktır. Bu hikayede ise yanan kuşkusuz Türkan olacaktır.

Üç Kız Kardeş Mine Gerçek Adı Dizileri

Nazlı Senem Ünal Üç Kız Kardeş dizisinde Mine rolüyle ekranlara gelmektedir. Son olarak “Menajerimi Ara” dizisinde Jülide karakterine hayat vermiştir.nazli senem unal resmi

Güzel oyuncu, 22 Mayıs 1991 tarihinde Bursa ilinde hayata gözlerini açmıştır. Müjdat gezen sanat merkezinde oyunculuk üzerine eğitim almıştır. İlk defa kamera karşısına “Üzgünüm Leyla” dizisi ile kamera karşısına çıkmıştır.

Sadece dizi değil aynı zamanda reklam filmlerinde de boy gösteren Ünal, “Çok Güzel Hareketler 2” oyuncuları arasında bir ara yer almıştır.

Nazlı Senem Ünal Dizileri ve Filmleri

  • Aykut Enişte
  • Organize İşler: Sazan Sarmalı
  • Üzgünüm Leyla
  • Çok Güzel Hareketler 2
  • Menajerimi Ara (Jülide)
  • Üç Kız Kardeş (Mine)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu