Dizi Karakterleri

Üç Kız Kardeş Postacı İrfan Kimdir? Gerçek Adı

Üç Kız Kardeş Postacı İrfan rolüyle izlediğimiz oyuncu bakın kim çıktı! Salı akşamlarının sevilen dizisi Üç Kız Kardeş dizisinde Postacı İrfan rolüne hayat veren oyuncu hakkında detaylar sizlerle!

Salı akşamları Kanal D ekranlarında yayınlanan Üç Kız Kardeş dizisinde İrfan dizinin komik karakterlerinden biri. Sadık çalıştığı yerde çalışan İrfan, kaybolan mektuplar nedeniyle zor anlar yaşar. Sadık ve İrfan bir olup hırsızı bulurlar. Mesut mektupları çalan kişi çıkınca işin rengi değişir.

uc kiz kardes postaci irfan resmiPostacı İrfan, Türkan’ların konağında çalışan Ayla’yı gördüğü ilk anda etkilenir. Ayla da bu durumun farkındadır. Üç Kız Kardeş dizisinde Dilek için tıklayınız.

Üç Kız Kardeş Postacı İrfan Gerçek Adı Dizileri

Emre Kıvılcım Üç Kız Kardeş dizisinde İrfan karakterine hayat vermektedir. Kadir Has Üniversitesi Tiyatro Bölümü mezunu olan oyuncu, “Osman Sekiz” filminde rol almıştır.emre kivilcim resmi

“Sebebe Tenezzül Edenlerin Töreni” adlı filmde Yücel rolüne hayat vermiş olan oyuncu, “9 Kere Leyla” adlı yapımda da rol almıştır.

Emre Kıvılcım Dizileri ve Filmleri

  • 9 Kere Leyla
  • Sebebe Tenezzül Edenlerin Töreni (Yücel)
  • Osman Sekiz
  • Üç Kız Kardeş (İrfan)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu