Dizi Karakterleri

Uyanış Livya Kimdir? Buçe Buse Kahraman Biyografisi

Uyanış Büyük Selçuklu dizisinde Livya karakteri herkesin merak ettiği bir karakter olarak dikkat çekiyor. Hasan Sabbah’ı kurtaran sarı saçlı Bizanslı kız Livya hakkında merak edilen yazımızda sizleri bekliyor!

Uyanış Livya Kimdir? Uyanış Livya Karakteri

TRT 1 ekranlarında Pazartesi akşamları yayınlanan reyting rekortmeni dizis Uyanış Büyük Selçuklu dizisine Hasan Sabbah’ın öldürülmeye teşebbüsü sonrasında bir karakter dahil oldu: Livya.uyanis livya resmi

Bizanslı bir asker olarak yetiştirilmiş olan Livya, Hasan Sabbah’ı bulup Selçuklu askerleri bulmadan onu bulunduğu yerden götürür. Livya, Selçuklu’yu içten içe bir kurt gibi kemirmeye çalışan Batiniler ile işbirliği yapıp Selçuklu yok etme amacıyla yetiştirilmiş bir askerdir.

Uyanış Livya Gerçek Adı Dizileri Yaşı

Buçe Buse Kahraman Uyanış Büyük Selçuklu dizisinde Livya karakterine hayat vermektedir. Son olarak “Yasak Elma” dizisinde Lila rolüyle izlediğimiz oyuncu hakkında detaylarla devam edelim.

Buçe Buse Kahraman Kimdir? Kaç Yaşında? Hangi Dizide Rol Aldı?

1996 yılında dünyaya gelen oyuncu, Dokuz Eylül Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Oyunculuk Bölümü mezunudur.buce buse kahraman resmi

2018 yılında Show Tv ekranlarında yayınlanmış olan “Çarpışma” dizisinde Kadir’in kız kardeşi Meltem rolüyle izlediğimiz oyuncu, 2019 yılında “Yasak Elma” oyuncu kadrosuna dahil olmuştur. Bu dizide Halit’in kızı Lila rolüne hayat vermiştir.

Cem Tatlıtuğ Cast Ajansı oyuncusu olan Kahraman, 2017 yılında “Kötü Çocuk” adlı filmde Neşe rolüne hayat vermiştir.

Buçe Buse Kahraman Dizileri ve Filmleri

  • Kötü Çocuk (Neşe) – 2017
  • Çarpışma (Meltem) – 2018
  • Yasak Elma (Lila) – 2019
  • Uyanış Büyük Selçuklu (Livya) – 2021

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu