Dizi Karakterleri

Yalı Çapkını Esme Kimdir? Seyran’ın Annesi

Yalı Çapkını Esme bakın kim çıktı! Cuma akşamlarının sevilen dizisi Yalı Çapkını dizisinde Seyran’ın annesi bakın kim, hangi dizide rol aldı!

OGM Pictures yapımı Yalı Çapkını dizisinde Esme, Suna ve Seyran’ın annesidir. Yoksul bir ailede yetişmiş olan Esme, kendi rızası dahi alınmadan Kazım ile evlendirilmiştir.

yali capkini esme resmiEvlendikten sonra da Kazım’ın hem fiziksel hem de psikolojik şiddeti ile karşı karşıya kalmıştır. Her şeyi sineye çekip susar. Tek isteği kızlarının mutlu bir yuva kurmalarıdır.

Yalı Çapkını Esme Gerçek Adı Dizileri

Sezin Bozacı Yalı Çapkını dizisinde Esme karakterine hayat vermiştir. Son olarak “Kırmızı Oda” dizisinde Aynur karakterine hayat vermiştir. 5 Aralık 1977 tarihinde dünyaya gelen oyuncu İstanbul doğumludur.sezin bozaci resmi

İstanbul Teknik Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği Bölümü mezunu olan Bozacı, Kadir Has Üniversitesi Film ve Drama Bölümünde yüksek lisans yapmıştır.

2012 yılında “Oyuncu” adlı sinema filmiyle kamera karşısına çıkan oyuncu, “Şeref Meselesi”, “Anons”, “Babam ve Ailesi”, “Şimdiki Zaman”, “Aşk Ağlatır”, “Bartu Ben”, “İkimizin Yerine”, “Rüzgarda Salınan Nilüfer” adlı yapımlarda rol almıştır.

2 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu